Acarlar Petek Temizliği

Acarlar petek temizliği periyodik petek bakımlarını her sene gerçekleştirerek petek temizleme hizmetini profesyonel olarak deneyimli ekip çalışanları ile İstanbul Anadolu yakasında bulunan Beykoz Acarlar mahallesinde gerçekleştirmektedir. Peteklerin iç kısımlarında oluşan tıkanmalar ve kireçlenmeler peteklerde ki sıcak su geçişine engel olmaktadır. Bu engel ise petek temizliği sayesinde ortadan kalkarak gerekli işlemler ekibimiz tarafından sağlanır.

0553 804 40 65

Peteğin sağ bölümü sıcak sol bölümü soğuk ise ya da peteklerin altı buz gibi ısınmıyorsa bu durumlarda çözüm petek temizliği yaptırmaktır. Çünkü kombiniz sıcak su sağlayarak peteklerin içerisini ısıtsada bu ısının evinize geçmesi için ısının iyi iletilebilmesi için peteklerin içerisinde tıkanıklık olmaması gerekmektedir. Özel kimyasal ilaç sayesinde ve makine ile bu madde peteklerinize verilerek içerisinde ki tüm kir çözünmektedir.

Acarlar petek temizleme sayesinde kış ayları artık korkulu rüyanız olmaktan çıkıyor. Evde ya da ofiste siz de üşüme derdine bir son verebilirsiniz. Burada yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek peteklerin içerisinde bulunan kir ve balçıktan kurtulmaktır. Balçıklaşan ve çamurlaşıp kahverengi bir kıvam alan petek kirlerini siz de pis su giderine makine hortumları ile aktarılırken görebilirsiniz. Makine içerisinde ki süzgeç kiri ve pisliği süzerek kimyasal karışımı peteklerde dolaştırmaktadır. Kombi cihazı kimyasal peteklere verildikten sonra bir 10 dakika kadar çalıştırılıp kirler iyice çözünür.

İstanbul petek temizleme evinizin her yerini aynı ısı ile ısıtmasını sağlayan peteklerin sorunlarına çare olarak petek temizliği hizmetini uzman kadrosu ile kombi kullanıcılarına sunmaktadır. Oldukça uygun fiyatlar sağladığımız müşterilerimiz her yıl daha da artarak portföyümüz genişleyerek çoğalmaktadır. İşimizden memnun kalan kullanıcılarımız ertesi yıl tekrar bizi arayarak hizmetlerimizden faydalanmaktadır.

Petek yıkama konusunda uzman bir ekipten yardım almak istiyorsanız ve kombi bakımı için bizlere 0553 804 40 65’den ulaşım sağlayabilirsiniz. Haftanın 7 günü ekiplerimiz randevu bölgelerine yönlendirilmektedir. Randevu almak için 24 saat boyunca bizleri arayabilir ve aynı gün hizmet alabilirsiniz.