Altunizade Petek Temizliği

Altunizade petek temizliği kimyasal ilaç ve özel temizleme makinesi ile aynı gün içerisinde petek temizleme hizmetini evinizin hiç bir yerini kirletmeden yapmaktadır. Peteklerde ki ısınma problemleri, altı soğuk üstü sıcak gibi sorunlarda petek temizliği yaptırarak hem istenilen sıcaklık sağlanmakta hem de her ay %30 faturadan tasarruf sağlanmaktadır.

0553 804 40 65

Altunizade petek temizleme tesisatınızın içerisinde ki tıkanmaları ve kirlenmeleri açarak peteklerin içerisinde ki pisliği dışarıya atmaktadır. Yaz aylarında çalışmayan petekler içerisinde ki şebeke suyu içerisinde ki kireç ve diğer tortular nedeni ile peteklerin içerisine yapışmakta ve bu nedenle de sıcak su geçişlerine engel olarak ısınmayı etkilemektedir. Üsküdar petek temizleme ekibi olarak gerekli tüm işlemleri gerçekleştirip sizlere en konforlu ısınmayı sağlamaktayız.

Peteklerde meydana gelen sorunları ise öncelikle elinizle tek tek kontrol ederek anlayabilirsiniz. Bu soğuk kısımlar kombi derecenizi yükselttiğinizde yine hiç bir ısı belirtisi göstermeyecektir. Sağlıklı ısınan bölgelerde ise sıcaklık biraz daha artacaktır. Burada meydana gelen sorun ise sıcaklığın peteklerin içerisinde ki hava ya da kireç gibi maddelerin bu bölümlere ısıyı geçirememesinden kaynaklanmaktadır. Bunun için banyonuzda ki petek sökülerek direk petek temizleme işlemleri buradan sağlanır. Makine içerisinde ki süzgeç sayesinde peteklerden çıkan tortular ve atık maddeler bu sayede tuvaletleri asla tıkamaz.

Sizler için her türlü ayrıntıyı düşünen ekibimizin desteğini almak için güvenilir firmamıza hemen ulaşabilirsiniz. Merak ettiklerinizi sormak, petek temizleme fiyatları ile ilgili bilgileri almak için ve randevu talebi için 0553 804 40 65‘den bize ulaşın.