Anadolufeneri Petek Temizliği

Anadolufeneri petek temizliği firması olarak peteklerin yıllık bakımlarını gerçekleştirerek petek temizleme işlemini kusursuz bir şekilde yapmaktayız. Aynı gün hizmet vererek haftanın 7 günü kesintisiz bir şekilde müşterilere ulaştırmaktayız. Etkinliği kanıtlanmış olan petek temizleme hizmeti sayesinde petekleriniz ilk gün ki performansında çalışacaktır.

0553 804 40 65

Petekler içerisini kimyasal ilaç ile yıkama sağlanarak makine ile güçlü su verilerek işleme devam edilmektedir. Kesin çözüm sağlayan ekibimiz petek temizliği konusunda deneyimlidir. Peteklerin kirlilik durumuna göre işlem ortalama 1,5 saat kadar sürmektedir. Hiç temizlik yapılmamış petek yıkama işlemleri ise verilen titiz işçiliğimiz nedeni ile biraz daha fazla olarak daha iyi bir temizlik sağlanmaktadır. Petek tıkanmalarına kesin çözümler sunan ekibimizi hemen arayabilirsiniz.

Beykoz Anadolufeneri petek temizleme hizmetlerimiz sayesinde Beykoz ilçesinde ki tüm mahallelerde ikamet eden kombi petek kullanıcıları indirimli fırsatlarımızı kaçırmamak için bizleri arayarak hizmet hakkında bilgi alabilir. Makine hem peteklerin içerisinde ki suyu çekerek pis su giderine akıtmayı sağlar hem de peteklere su basarak içerisinde ki kirlerin kalkmasını sağlamaktadır.

Peteklerim ısınmıyor ne yapmalıyım? peteklerin altı soğuk üstü sıcak neden böyle bir sorun ile karşılaşıyorum? petekler evi ısıtmıyor? diyorsanız bu soruların cevaplarını bizlere ulaşarak öğrenebilir ve petek temizleme sayesinde tüm dertlerinizden kurtulabilirsiniz.

İstanbul petek temizleme olarak petek bakımlarını en uygun ücretlerde gün içerisinde sağlamaktayız. Siz de 0553 804 40 65’den bize ulaşarak istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.