Anadoluhisarı Petek Temizliği

Anadoluhisarı petek temizliği sayesinde aynı gün içerisinde petek temizleme hizmetimizden faydalanarak peteklerin istediğiniz ısıda kalmasını sağlayabilirsiniz. Makineli ve kimyasal ilaç ile yapılan petek temizliği etkili çözümler sunmaktadır. Ayrıca kombi bakımı konusunda da uzman olan ekibimiz istediğiniz takdirde kombi cihazlarınızın bakımlarını yapmaktadır.

0553 804 40 65

Anadoluhisarı petek temizleme uzun senelerdir petek tesisatı temizleme konusunda çalışarak bu sektörde uzman haline gelmiştir. Özellikle radyatörlerinizin alt kısımlarında ki ısınma sorunlarının önüne geçmek için petek temizliği işlemini yaptırmanız gerekmektedir. Bu sayede doğalgaz enerjisinden kar edecek ve peteklerin içerisi komple temizlenecektir. Emin olun peteklerin içerisinden çıkan kirli suyu gördüğünüzde siz de şaşıracaksınız.

Eski nesil işlemlerde petekler yerlerinden tek tek sökülerek ya da kombi altından pis suyun boşaltılması ile petek temizliği yapıldığı zannedilmekteydi. Fakat günümüz teknolojisine ayak uyduran ekibimiz kombi petek temizliği işleminde petekler içerisine su basan özel makine ile peteklerin komple temizliğini sağlamaktadır.

Peteklerin içerisinde şebeke suyu kullanımından dolayı zamanla kireçlenme ve tortulaşma görülerek bu tabaka peteklerin alt kısımlarına çökmektedir. Bu sebeple genelde petek altları soğuk kalmaktadır. Kombi cihazınız ne kadar enerji harcarsa harcasın peteklerin içerisinde biriken bu maddeler sebebi ile peteklerden ısı alınamamaktadır. Bu problemin çözümü ise petek temizliği ile sağlanmaktadır.

İstanbul petek temizliği olarak verdiğimiz profesyonel hizmette kesinlikle etraf kirlenmez. Çünkü makine hortumları direk olarak petek vanalarına takılarak işlem gerçekleştirilir. Petekler içerisinden çıkan pis su ise direk pis su gideri olan tuvalete boşaltılır. Ayrıca ikinci aşamada peteklerin içerisi kimyasal ilaç ile yıkanarak kir ve tortular derinlemesine temizlenir.

Petek yıkama ve kombi bakımı için haftanın 7 günü hizmetimizden faydalanmak için 0553 804 40 65’i arayabilirsiniz. Uzman ekibimiz randevu ile bulunduğunuz adrese gün içerisinde gelmektedir.