Ankara Altındağ Petek Temizleme

Altındağ petek temizleme zamanla peteklerin içinde oluşan ve ısıtma kalitesinin, kombinin çalışma performansının etkilendiği kir ve tortuları makineli, kimyasallı olarak yaptığı temizleme işlemi ile söker atar. Kombi arızaları da genellikle peteklerin içerisinde ki tortuların kombi pompasına gitmesi sebebiyle meydana gelir. Kombinin içerisinden gelen bazı seslerin nedeni aslında peteklerin içerisinde ki kirliliktir. Size her yönden fayda sağlayacak olan petek temizliği ısınma maliyetlerini düşürür ve olası kombi arızalarının önüne geçilmiş olur.

0553 804 40 65

Altındağ petek temizliği kesinlikle petekleri sökmez sadece havlupan sökülerek buraya makine boruları takılır ve tazyikli su ile petek içleri temizlenir. Kalıcı bir çözüm sağlayan firmamız petekleri ve tüm tesisatı tek bir noktadan komple temizler. Özellikle peteklerin içerisinde ki kirin daha iyi çıkması için petekler tek tek kapatılarak açılır ve bu şekilde hepsi tazyikli su ile daha iyi temizlenir. Kalorifer tesisatı böylelikle eski çalışma performansına kavuşur. Panel ve yerden ısıtma gibi tüm sistemlerin temizliği Altındağ kalorifer temizliği tarafından gerçekleştirilir.

Eğer peteklerin bakımı yapılmazsa bir süre sonra ısı çok az iletmeye başlar. Petek borularının içerisinde biriken çamur ısı iletimini yavaşlatır. Kalorifer peteklerinde ise dibe çöken tortular sebebiyle üst kısmı ısınırken altı soğuk kalır. Tesisat temizliği yaptırarak bu sorunu kökünden çözebilirsiniz. İlaçlı petek bakımı için bizi arayarak hem sorularınızı yönlendirebilir hem de petek temizleme fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bize ulaşmak için ;

0553 804 40 65