Ankara Çankaya Petek Temizleme

Çankaya petek temizleme olarak zamanla kullanım yılı ve suyun özelliklerine göre kapalı devre sistem olan petekler içerisinde çamurlaşma, tortu, balçık ve kireçlenme meydana gelerek petek temizliğine ihtiyaç duyulmaktadır. Isınma sisteminde oluşan bu olumsuz durumlar sonucu ısı ve su sirkülasyonu sağlıklı olarak yapılamaz. Çankaya petek temizliği olarak uzman ekibimiz ile adresinize gelerek peteklerinizi profesyonel petek yıkama makinesi ve özel kimyasallar ile temizlemekteyiz.

Isınma problemi olan daire ya da iş yerlerinde sadece sorun peteklerden kaynaklanmıyor olabilir. Aynı zamanda deneyimli ustalarımız peteklerin ısınmama sorununa karşı kombi cihazlarının bakım ve onarımlarını sağlamaktadır. Petek temizleme hizmeti kaloriferlerin ısıyı gerekli şekilde vermemesi, peteklerin üstünün ısınıp altının soğuk kalması gibi durumlarda acilen yaptırılarak hem faturadan kar elde edilir hem de ısınma konforu iki kat artar. Özellikle en son petek ısınmıyorsa ya da kombi cihazı arıza durumuna geçiyorsa, kombi filtresi tıkanmış ise kalorifer tesisatı temizlenme zamanı gelmiş demektir.

Ankara Çankaya petek temizliği ekibi evinize gelerek peteklerin temizlik işlemini sadece tek bir noktaya bağlanan makine ile sağlar. Genellikle banyoda ki havlupana takılan makine kesinlikle hiçbir yeri kirletmez. İçerisine basınçlı sıcak su vererek petekler tek bir noktadan temizlenir. Peteklerden çıkan kirli su ise direk pis su giderine boru ile atılarak temizlik sağlanır.

Siz de Çankaya petek temizleme servis ekibimizi arayarak aynı gün içerisinde petek temizliği hizmeti alabilirsiniz.

0553 804 40 65