Ankara Etimesgut Petek Temizleme

Etimesgut petek temizleme ekibi peteklerin içerisinde zamanla yakıt ve su sebebiyle oluşan tüm kir ve kirecin sökülmesi için petek temizliği hizmeti verir. Doğal olarak kullanılan suyun içerisinde ki kireçler nasıl bir demliğin içerisinde tortu bırakıyor ise aynı şekilde petekler içerisinde de tortulaşma yaratarak ısınma sorunlarına neden olmaktadır. Katılaşıp yoğunlaşan bu sıvı sebebiyle su borular içerisinde rahatça döndürülemez ve hem kombi ekstra bir çaba sarf etmek zorunda kalır hem de yakıt kullanımı ile ısınma doğru orantılı şekilde olmaz. Doğalgaz çok yakar, yüksek fatura gelir fakat istenilen ısınma petek kirliliği sebebi ile gerçekleşmez.

Petek temizleme ücretleri emin olun bırakın yakıt giderinin ve gereksiz yere çalışan kombinin en ufak tamiri kadar bile değildir. Sadece çok küçük meblalar ile petekleri temizleterek siz de yüksek masraflardan kurtulmuş olursunuz. Petek bakımı yaptırırsanız eğer sistem daha az gaz harcar ve bakım için verilen para diğer arızaların ve her ay yüksek gelen faturaların önüne geçtiği için size amorti olarak kalmış olur.

Etimesgut petek temizliği hizmeti ile petekler sökülmeden sadece tek bir noktadan bağlanan makine ile yapılır. Aynı şekilde yerden ısıtma sistemlerinde de tek bir noktadan temizlik sağlanır. Sistem temizlenirken içerisinde ki kireçlerin ve tortuların yerinden sökülmesi için kimyasal bir karışım içerisine aktarılır.

Siz de Etimesgut radyatör temizliği hizmetinden yararlanmak ve petek temizleme fiyatımızı öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

0553 804 40 65