Ankara Gölbaşı Petek Temizleme

Ankara Gölbaşı petek temizleme ısınmayan, doğalgaz faturasının yükselmesine sebep olan ve ısı konforunu azaltan petek kirliliğine müdahale ederek sizi tüm bu sorunlardan aynı gün içerisinde kurtarmaktadır. Gölbaşı petek temizliği ile Ankara ilinde ki tüm semtlere sağladığımız hizmetimiz kalitelidir ve profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır.

Kalorifer tesisatında meydana gelen ısınma sorunları neticesinde ilk olarak akla gelen çözüm petek temizletmektir. Kombi cihazında meydana gelen pompa arızalandığında sorumlu olan peteklerin kirli olmasıdır.  Yani neticede peteklerin temizlenmesi gerekmektedir. Faturanızda tasarruf sağlayan bir işlem olan petek temizliği kesinlikle ısınma konforunu artırır. Petek temizleme fiyatları da firmamız tarafından tüm kullanıcılara ulaşabilmek adına çok uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Petek bakımı düzenli olarak 2 yılda bir yaptırılırsa kombi ve tesisat zarar görmeden çalışmaya devam eder. Özellikle evinizde ki petekler önce ki gibi performanslı bir şekilde yanmıyorsa bu tür şikayetleri bizi arayarak Gölbaşı petek temizleme hizmetini alabilirsiniz. Petek kirliliğinden dolayı peteklerin alt kısımları ısınmaz, kombi derecesi en yükseğe getirilse bile petekler ısınmaz, en son petek hiç yanmaz ve kirlilikten dolayı kombi cihazı arıza verir.

Gölbaşı petek temizleme ekibimiz evinize gelerek tek bir noktadan makine bağlantısı yapar ve tüm tesisatı ayna gibi tertemiz yapar. Özellikle kimyasal ile yapılan temizlikte içerisinde biriken tortu ve kirler derinlemesine temizlenir. Kombi cihazı da kirlilik nedeniyle zarar gördüğü için mutlaka %40 yakıt tasarrufu sağlayan petek temizleme hizmetini tavsiye etmekteyiz.

0553 804 40 65