Ankara Keçiören Petek Temizleme

Keçiören petek temizleme kış aylarında en çok şikayet edilen petek ısınmama sorununa çözüm bulmaktadır. En az 2 yılda bir yapılması gereken petek temizleme işleme tesisat bakımını sağlar. Kombi, petekler ve borular bu sayede yıllık bakıma girer ve ısı miktarları, konforu büyük anlamda değişir. Petek temizliği tesisatın daha iyi ısınmasını sağlar ve aylık doğalgaz faturasını olumlu yönde etkiler. Özellikle yerden ısıtma sistemlerinde boruların içerisinde biriken çamur ve tortular sistemi tıkar. Bu sebeple bir an önce temizlenmesi gerekmektedir.

Keçiören petek temizliği ısıtma sistemlerinde meydana gelen tüm problemleri çözerek peteklerde ki kirliliği arındırmaktadır. Siz de peteklerin ve boruların bakımlarını aksatmadan en az yılda bir kez yaptırmanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Özellikle kombide meydana gelen pompa arızaları petek kirliliğinden kaynaklanmaktadır. Uzun yıllar bakımı yapılmamış tesisat içerisinde ki su sebebiyle kireç ve tortular katran hale gelerek temizliği oldukça güç olmaktadır. Makineli ve özel kimyasallı olarak yaptığımız petek temizleme hizmeti ile siz de hemen bizi arayarak bu imkandan faydalanabilirsiniz.

Petekler sökülmeden yapılan kalorifer tesisat temizliği direk banyoda ki havlupan sökülerek tek bir noktadan sağlanmaktadır. Petek temizleme ekibimiz bu konuda profesyonel ve deneyimli ekibi ile adresinize gelerek tüm gerekli işlemleri en uygun fiyata sağlamaktadır.

Ankara Keçiören petek temizleme hizmeti için bizi hemen arayabilirsiniz.

0553 804 40 65