Ankara Mamak Petek Temizleme

Mamak petek temizleme servisi olarak ısınma problemlerinize çözüm getirerek kış aylarını rahat ve konforlu şekilde geçirmenizi sağlamaktayız. Uzun senelerdir bu sektörde yer alan firmamız yanmayan petekler ile ilgili tüm sorunları çözmektedir. Aynı gün sağladığımız servis hizmeti ile bir çok site ve apartmanda toplu petek temizleme hizmetleri indirimli olarak sunulmaktadır.

Petek temizliği için gittiğimiz evlerin ve binalarda tesisatın yanlış bağlanmasından ve ters bağlantı sebebi ile sistemin ısınmadığı pek çok müşterimizde karşılaştığımız problemler arasındadır. Eğer deneyimli kişilerle karşılaşmazsanız aslında oldukça basit olan ters bağlantıyı anlamayan kişiler nedeniyle insanlar kombi cihazlarını değiştirip üstüne petekleri değiştirdiği halde halen ısınma sorunu yaşamakta ve ters bağlantı sebebi ile peteklerin üstü ısınırken altı ısınmamaktadır. Ankara Mamak petek temizleme ekibi olarak biz bu sorunları yaşayan çoğu müşterimizin problemini çözerek ısınmasını sağladık. Sizinde tesisatla ilgili sıkıntılarınız varsa öncelikle ekibimizi arayarak yardım isteyebilirsiniz.

Mamak petek temizleme yaptığı hizmetin garantisini vererek peteklerinizi yerinden sökmeden tüm temizlik işlemini sağlamaktadır. Deneyimli ekibimiz temizliğin yapılacağı daireye gelerek aşağıdaki adımları yapar.

-İlk önce peteklerin içerisinde ki su boşaltılır ve banyoda ki havlupan sökülür.

-Havlupana petek temizleme makinesi bağlanır ve sistemin içerisinde ki kireç ve tortular bir taraftan temiz su verilerek diğer taraftan basınçlı su ile dış ortama atılır.

-Petek temizleme ilacı bir miktar su ile karıştırılarak sistemin içerisine gönderilir ve kir, tortu ne varsa söker atar.

Mamak petek temizleme hizmeti için bizi hemen arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

0553 804 40 65