Ankara Sincan Petek Temizleme

Sincan petek temizleme Ankara’da ikamet eden kombi petek kullanıcılarının tüm sorunlarına çözüm bulmaktadır. İhmal edilen petek temizliği nedeni ile tesisatlarda başlayan arızalar ve peteklerde ki ısınma problemleri Sincan petek temizliği ekibimiz tarafından giderilir. Peteklerin bu durumda ısı vermemesi bir yana aynı zamanda da yakıt harcaması da giderek artmaktadır. Yani hem faturayı fazla öder hem de istenilen ısıyı alamazsınız. Bu durumları düzeltmek için servisimizden yardım alabilir ve peteklerinizi profesyonel makinelerimiz ile temizletebilirsiniz.

Tesisat yıkaması sayesinde sistem içerisinde ki kirlerden kurtulur ve faturayı normal rakamlara çekebilirsiniz. Petek içerisinde ki çamurlaşma kendiliğinden oluşan bir durumdur. Radyatör ısınıp soğuma esnasında kendiliğinden içerisinde tortu, kireç ve pas gibi sorunlar oluşmaktadır. Bu sebeple en az 2 yılda bir bu işlemi yaptırmanızı öneriyoruz.

Tamamen karınıza olan petek temizleme hizmeti ile yapılan kalorifer tesisatı bakımı az yakıtla daha çok ısınma sağlar. Firmamız peteklerinizi makine ile yıkama yaparak ekstra olarak özel koruyucu ilacı da peteklere vererek peteklerinizin korunmasını sağlar. Sincan petek temizliği olarak sisteminiz makine ile temizlenir. Kesinlikle hiçbir yer kirlenmez. Tesisatın ömrü uzar, ısınma kalitesi artar, kombi cihazı daha az çalışır ve bu sayede yakıt giderlerinizde minimum seviyeye düşer.

Özellikle petek temizleme için kış ayları gelmeden peteklerinizin bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Siz de güvenilir ve profesyonel bir ekip ile çalışmak istiyorsanız Ankara Sincan petek temizliği ekibimize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

0553 804 40 65