Ankara Yenimahalle Petek Temizleme

Ankara ilinde bulunan Yenimahalle semtinde petek temizliği yapan ekibimiz bu bölgede oturan tüm ev ve iş yeri sahiplerine profesyonel hizmet sağlamaktadır. Yenimahalle petek temizliği hizmetini özel petek temizleme makinesi ve özel kimyasalı ile yapan çalışanlarımız bu konuda usta isimlerdir.

Etkili ve doğru bir şekilde yapılan petek temizleme işlemi direk banyoda ki havlupan ile sağlanır. Buraya bağlanan makine peteklerin içerisinde ki tortulaşmış çamurlu suyu boru yardımı ile dışarıya atar. Petek temizleme sırasında ilk olarak kombi cihazı kapatılır ve su tahliye edilir. Petek vanalarının hepsi açık konumda iken tesisata bağlanan petek temizleme makinesine bir taraftan temiz su verilirken diğer taraftan kaloriferlerin içerisinde ki pis su dışarı çıkar. İlk aşama sonrası peteklerin temizliği için özel olarak yapılmış kimyasal peteklerin metresine göre makineden içeri verilir.

İlaç tesisat içerisine yayılır ve peteklerin tümünün vanası kapatılır. Sırası ile vanalar açılarak tek tek petekler temizlenir. Bu sayede makine gücünün hepsini tek peteğe vereceği için içerisinde ki tortulaşmış pislik ve kireçler anında çıkar. Ankara Yenimahalle petek temizliği ekibi peteklerde meydana gelen ısınma sorunlarının hepsini çözüme kavuşturur.

Petek temizleme işlemini özellikle kış aylarına girmeden yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Petek temizleme sayesinde gözle görülür fatura düşüşleri ve ısı konforunda artış görülmektedir. Siz de tüm kaliteli Yenimahalle petek temizleme hizmeti almak için bizi hemen arayabilirsiniz.

0553 804 40 65