Armağan Evler Petek Temizliği

Armağan Evler petek temizliği yıllık olarak peteklerin gerekli bakımları için petek temizleme işlemini profesyonel makine ve kimyasal ilaç ile yapmaktadır. Ev ve iş yerlerinizde ekonomik bir şekilde ısınmak ve peteklerin içerisinde ki kireç gibi maddelerin temizlenmesi için mutlaka petek temizliği hizmeti yaptırmalısınız.

0553 804 40 65

Ümraniye petek temizliği hizmeti makinenin direk banyoda ki havlupan sökülerek orada ki vanalara bağlanması ile gerçekleştirilir. Peteklerin içerisinde ki kireç ve diğer tortuların temizlenmesi için kimyasal ilaç kullanılmaktadır. Peteklerde bulunan kir ve tortular ise makine yardımı ile pis su gideri olan tuvalete aktarılır bu sayede de hiçbir yer kirlenmez ve peteklerin hepsi sadece tek bir noktadan gerçekleşir.

Kış aylarında yüksek fatura ödemekten kurtulmak ve enerjide %30 tasarruf sağlamak istiyorsanız petek temizleme hizmetini kesinlikle yaptırmalısınız. Zamanla şebeke suyunu kullanan kombi ve peteklerde kireçlenme sebebi ile tabakalar oluşmakta ve tesisatta tıkanmalara neden olmaktadır. Bunun yanı sıra petekler tıkandığında kombi içerisinde bulunan bazı parçalara da zarar vermektedir. Peteklerin içerisinde ki pis suyu ısıtmaya çalışan kombi sürekli çalışmakta ve bu da kombiye zarar vermektedir. Sürekli çalışan kombi daha fazla enerji harcayarak aylık faturanızda yükselmeler görülmektedir.

Kombi parçalarının zarar görmesini engellemek ve daha fazla sorun yaşamamak için Armağan Evler petek temizliği hizmetimizi bu bölgede bulunan kombi kullanıcıları arayarak servis talebinde bulunabilir. Kombi bakımı sağlayan ekibimiz onarım işlemlerini de profesyonel şekilde yapmaktadır. Yıllık kombi bakımı ve petek bakımı için 0553 804 40 65’den bize ulaşabilirsiniz.