Arnavutköy Petek Temizliği

Arnavutköy petek temizliği ısınma sisteminizin verimliliğini artırmak için petek temizleme hizmetini İstanbul’un tüm ilçelerinde sağlamaktadır. Her ay kabarık faturaları ödemekten siz de petek temizliği sayesinde kurtulabilirsiniz. Özel olarak petek temizleme işlemlerini sağlayan firmamız peteklerinizi özel makine ile temizlemektedir. Ayrıca içerisinde kullanılan kimyasal ile peteklerin içinde biriken tortular kökünden kazınmaktadır.

0553 804 40 65

Arnavutköy petek temizleme hizmetimiz balçık bağlamış peteklerin komple temizliğini sağlar ve peteklerin içerisinde ki tüm kiri kimyasal ile söküp atar. Kesinlikle etraf kirlenir diye düşünmeyin! Makine ile yapılan sistem bağlantıları sayesinde petekler içerisinden çıkan katran direk olarak pis su giderine verilmektedir. Giderden akıp giden kiri gördüğünüzde emin olun neden daha önceden petek temizliği yaptırmadım diye düşüneceksiniz.

Petek temizleme işlemi eğer yapılmazsa kombinizi kaçta çalıştırırsanız çalıştırın peteklerin altında biriken tortular sebebi ile istenen sıcaklığı ev ve iş yerinizde sağlayamazsınız. Aynı zamanda peteklerin içerisinde ki yabancı maddeler arındırılmadığı takdirde kombinizde de bazı arızalar meydana gelebilir. Senede bir kez yaptıracağınız petek temizleme ve kombi bakımı ile yakıttan tasarruf sağlayacak ve sıcaklığın ev içerisine eşit bir şekilde dağılmasını sağlayarak gerekli ısı konforuna kavuşabileceksiniz.

Arnavutköy petek temizleme işlemlerini gerçekleştirdiğimiz mahalleler içerisinde Atatürk mahallesi, Adnan Menderes mahallesi, Boğazköy mahallesi, Çilingir mahallesi, Bolluca mahallesi, Fatih mahallesi, Hastane mahallesi, İslambey mahallesi, İstiklal mahallesi, Karlıbayır mahallesi, Mavigöl mahallesi, Merkez mahallesi, Nakkaş mahallesi, Sazlıbosna mahallesi, Yavuz Selim mahallesi, Zafer mahallesi ve diğer tüm mahallelerinde İstanbul petek temizliği olarak hizmetlerimizi 7 gün boyunca sağlamaktayız.

Pazar günü de dahil olmak üzere petek bakımı yaptırmak için ve petek temizleme fiyatları için 0553 804 40 65’den bize ulaşabilirsiniz.