Aşık Veysel Petek Temizliği

Aşık Veysel petek temizliği Ataşehir bölgesinde ki tüm mahallelere petek temizliği hizmetini sağlayarak kış aylarında evlerinizin sıcacık olmasını sağlayacak. Petek temizliği her sene rutin bir şekilde yaptırılması gereken bir bakımdır. Petek bakımı yaptırarak peteklerin ömrünü uzatabilir ve peteklerde ki ısınma sorunlarını gidermekteyiz. Petek temizleme işlemleri sırasında makine kullanıldığı için kesinlikle etraf kirlenmeden işlem gerçekleştirilir. Makine içerisine eklenen kimyasal ilaç sayesinde ise peteklerin içi komple temizlenerek kireç ve tortu yerinden sökülmektedir.

0553 804 40 65

Ataşehir petek temizleme Aşık Veysel mahallesinde oturan kombi kullanıcılarının hem kombi bakımı hizmetlerini hem de petek temizliğini sağlamaktadır. Yıllık olarak kombi bakımı nasıl yaptırılıyorsa aynı şekilde petek bakımı da o denli önemlidir.

Peteklerin Altı Isınmıyor!

Peteklerin altı ısınmıyorsa eğer bu durum genellikle peteklerin alt kısımlarında biriken tortu ve çamurlaşmadan dolayı olmaktadır. Yaz aylarında kombi ısıtma ihtiyacı olarak kullanılmaz yani gerek yoktur.  Bu nedenle şebeke suyunu kullanan peteklerde kalan su dibe çökerek burada balçık oluşturmaktadır. Uzun süre aynı şekilde kaldığından ve ısınma gerçekleşmediği için tesisatta tıkanmalara neden olmaktadır.

Kış ayı geldiğinde çalıştırılan kombi peteklerin içerisinde ki bu suyu ısıtmak için sürekli çalışarak parçalarına zarar gelmektedir. Bu durumdan kurtulmak için mutlaka petek temizleme hizmetini yaptırmalısınız.

İstanbul petek temizleme olarak petek bakımı için en etkin ve kesin çözümleri sunmaktayız. Siz de hizmetlerimizden faydalanmak için bize 0553 804 40 65’den ulaşabilirsiniz.