Atakent Mahallesi Petek Temizliği

Atakent Mahallesi Petek Temizliği tesisatta meydana gelen tortu ve kireç gibi yabancı maddeler için petek temizleme hizmetini kullanıcılara sunmaktadır. Ümraniye petek temizleme ile ilçede ki tüm mahallelere servislerimiz mevcuttur. Atakent bölgesinde ikamet eden kombi kullanıcıları haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca bizi arayarak hem kombi bakımı hizmetini sağlayabilir hem de petek temizliği olarak profesyonel hizmet alabilir.

0553 804 40 65

Ümraniye Atakent petek temizleme olarak tesisatta meydana gelen tıkanmaları makineli ve kimyasallı olarak tamamen temizlemekteyiz. Peteklerin altı soğuk üstü sıcak ise ve peteklerde ısınma sorunları varsa eğer muhakkak tesisat temizliği gerekmektedir. Petek temizliği sayesinde peteklerin içi basınçlı su ile sadece banyodan sağlanmaktadır. Bu sayede de etraf kesinlikle kirlenmez ve işlem kısa sürede gerçekleştirilir. Petek bakımı için her yıl düzenli olarak bizi arayarak indirimlerden de yararlanmanız mümkündür.

İstanbul Ümraniye petek temizleme peteklerin içerisini tek bir noktadan temizler ve içerisine kimyasal ilaç vererek tortu ve kirecin komple derinden sökülmesine yardımcı olmaktadır. Kaliteli ve en üstün performans için bize haftanın 7 günü ulaşarak istediğiniz güne randevu alabilirsiniz. Petek temizliği sırasında ise öncelikle peteklerin içerisinde ki pis ve katranlaşmış su pis su giderine aktarılır ve ardından basınçlı su ile komple içi temizlenir. Daha sonra içine kimyasal verilerek bir süre kalması sağlanır ve kirler sökülerek tekrar tahliye edilir. Siz de bizzat peteklerde ki kirliliği kendi gözünüzle görebilir ve petek temizleme sonrasında petek ısısını eliniz ile ne kadar arttığını hissedebilirsiniz. %30 doğalgaz tasarrufu için ve kombi parçalarına zarar gelmemesi için petek temizliği firmamızı 0553 804 40 65‘den arayabilirsiniz.