Ataşehir Petek Temizliği

Ataşehir petek temizliği hizmetimiz ısı sistemlerinde ki verimliliğin düşmesinde ve gereksiz yere ödenen faturalardan kurtulmanız için petek temizleme hizmetini sizlere sunmaktadır. Petek temizleme hizmetini en uygun fiyatlar ve kısa sürede tamamlayan ekibimiz kalıcı çözümler sağlayarak peteklerin temizlenmesini sağlamaktadır. Sadece tek bir peteğin sökülmesi ile yapılan işlem sonrasında hiçbir yer pislenmeden petek temizlik işlemi bitirilmektedir. Isı verimliliğini ilk gün ki performansına getiren temizlik sayesinde ödediğiniz ve aynı zamanda ısınamadığınız faturalardan da kurtulacaksınız.

0553 804 40 65

Petek temizliği işlemi firmamız tarafından en son teknoloji ve kimyasallar ile gerçekleştirilerek peteklerin içerisinde ki kireç ve balçıktan temizlik sağlanmaktadır. Kombi cihazınız en yüksek performansta dahi çalışsa peteklerin içerisinde ki bu biriken kir ve kireç ısı vermeyi engellemektedir. Özellikle şebeke suyunun kullanıldığı tesisat içerisinde zamanla kireçlenme olmaktadır. Bu sebeple peteklerden alınan ısının verimi düşmekte ve doğalgazdan istenildiği kadar ısı alınamamaktadır.

Uzman ekibimiz petek temizliğini petek temizleme makinesi ile sağlamaktadır. Ayrıca petekleri derinden temizlemek için içerisine kimyasal da eklenerek derinlemesine bir temizlik sağlanmaktadır. Firmamız petekler içerisinde ki pisliği yüksek basınç sağlayan makinesi ve özel karışım kimyasal ile temizlemektedir. Evlere ve iş yerlerine hizmet veren ekibimiz kısa sürede temizlik işlemini sağlamaktadır. Eğer uzun zamandır temizlenmeyen bir petek tesisatına sahipseniz sistem temizliği birkaç saati bulabilmektedir.

Ataşehir mahallerinin tümüne hizmet veren ekibimiz Ataşehir’de ki Atatürk mahallesi, Aşıkveysel mahallesi, Barbaros mahallesi, Ferhatpaşa mahallesi, Esatpaşa mahallesi, Fetih mahallesi, İçerenköy mahallesi, İnönü mahallesi, Kayışdağı mahallesi, Mevlana mahallesi, Küçükbakkalköy mahallesi, Mustafa Kemal mahallesi, Mimarsinan mahallesi, Yeniçamlıca mahallesi, Yenisahra mahallesinde petek temizleme hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

Ataşehir petek temizleme hizmetlerimizin indirimli fiyatlarından yararlanmak, kimyasal ile petek yıkama yaptırmak istiyorsanız haftanın 7 günü bizleri arayabilirsiniz.