Atatürk Mahallesi Petek Temizliği

Atatürk Mahallesi Petek Temizliği peteklerinizin içerisinde ki tortulaşan kireç ve kiri petek temizleme hizmeti ile söküp atmaktadır. Özel ilaç karışımları için içerisinde ki pisliğin kalkmasını sağlayan ekibimiz özel petek temizleme cihazı ile sadece banyodan müdahale ederek hiçbir yerin kirlenmesine izin vermez. Petek temizliği banyoda ki havlupan ya da peteğin sökülerek direk makinenin buraya bağlanması ile sağlanır.

0553 804 40 65

Profesyonel ekipten oluşan petek temizleme çalışanlarımız sizin hiçbir şekilde bir şeylere uğraşmanıza gerek olmadan temizleme işlemini kısa zamanda sağlar. Petek temizleme fiyatları olarak sizlere özel indirimler sağlanarak bu hizmetten kısa zamanda yararlanmanız ön görülmektedir. Peteklerin içerisinde ki kirlilik git gide arttığı ve kombiye zarar verdiği için her yıl düzenli olarak petek bakımı yapılması şarttır. Daha önceden bu işlem tek tek peteklerin sökülmesi ile yapıldığı için ve bu işlemler için makine olmadığından hem içlerinde pislik kalmaktaydı hem de oldukça yüksek fiyatlara yapılmaktaydı. Ayrıca da etraf kirlenerek zorlu temizliklere neden olmaktaydı.

Günümüz teknolojisi ile İstanbul petek temizleme daha pratik ve hijyenik olan makineli petek temizleme işlemini gerçekleştirmektedir. Peteklerin zamanla tıkanmasına neden olan bu pisliklerin kesinlikle temizlenmesi gerekir. Isı kaybına neden olan ve genellikle peteklerin üst kısmı sıcak iken alt kısmının soğuk olmasına neden olan bu tıkanmalar petek temizliği ile yok edilmektedir.

Doğalgazdan %30 tasarruf sağlamak, her ay yüksek gelen faturaları düşürmek ve kombinin istenen performans ile çalışmasını sağlayarak peteklerde ki ısı konforunu artırmak için Ümraniye petek temizliği hizmeti sağlayan firmamıza 0553 804 40 65’den ulaşabilirsiniz.