Atatürk Petek Temizliği

Atatürk petek temizliği tesisatınızda ki sorunlara çare bularak petek temizleme işlemi ile kış aylarında evinize sıcacık bir ortam sağlamaktadır. Uzun senelerdir petek temizliği hizmeti sağlayan ekibimiz İstanbul Ataşehir ilçesinde ki tüm mahalle ve sokaklara haftanın 7 günü servis hizmetlerini temin etmektedir. Sadece bizi telefon numaramızdan arayarak servis talebinde bulunmanız yeterli. Ekibimiz istediğiniz saatte size ulaşarak belirttiğiniz adrese gelmektedir.

0553 804 40 65

Ataşehir petek temizleme bu bölgede ki bir çok kullanıcıya yıllık olarak kombi bakımı ve petek temizleme işlemlerini uygular. Kaliteli ve deneyimli hizmetlerimiz sayesinde müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Bu sayede de ev ve iş yerlerine gittiğimiz kullanıcılar herhangi bir sorunla karşılaştıklarında hemen bizi arayarak memnun oldukları servis imkanlarımızdan yararlanır.

Ataşehir ilçesinde bulunan Atatürk mahallesi petek temizleme bu mahallede ki kullanıcılara özel servis imkanını sunarak günün 24 saatinde servis sağlamaktadır. En yeni teknolojik ekipmanları ile yapılan petek temizliği makine ile yapılır. Daha da etkili olması için ise kimyasal ilaç kullanılır. Petek temizleme yaptırdığınızda kesinlikle etraf kirlenmez yalnızca banyodaki havlupan sökülür ve burada ki vanalara bağlantı sağlanır. Petek içerisinden gelen su makine hortumu ile direk tuvalet giderine aktarılır.

İstanbul petek temizleme ayrıcalıkla hizmetlerinden yararlanmak ve bize en kısa sürede ulaşmak için 0553 804 40 65‘i arayın. Petek temizliği fiyatları konusunda sağladığımız indirimleri kaçırmayın.