Bağcılar Petek Temizliği

Bağcılar petek temizliği yapan ekibimiz petek temizleme konusunda uzun yıllardır İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında faaliyet göstermektedir. Milyonlarca kombi cihazı kullanıcısına ulaşan Profesyonel petek temizliği ekibi modern petek temizleme makinesi ve kimyasalı ile petek içlerinde biriken yabancı maddelerin ve katranın temizliğini sağlamaktadır.

0553 804 40 65

Gereksiz yere ödenen faturalardan kurtulmak ve istediğiniz şekilde ısınmak artık sizin elinizde! Peteklerinizden kaynaklı ısınma sorunlarında genellikle peteklerin alt kısımları soğuk üst kısımları ise sıcak olmaktadır ya da petekler geç ısınmaktadır. Bunun nedeni ise içerisinde hareket eden şebeke suyunun kireçli olması ve tortuların dibe çökmesidir. Düşünsenize sürekli aynı su hareket ederek peteklerin ısınmasını sağlamaktadır. Şebeke suyundan alınan bu su içerisinde de bir sürü bakteri oluşarak zamanla tortular yaratıp dibe çökmekte ve tıkanmalara sebep olmaktadır. Petek temizliği ile bu tortular ve tıkanmalar temizlenir. Tabi ki sadece tazyikli su basılarak temizlik sağlanmaz ayrıca kimyasal eklenerek peteklerde köklü bir temizlik sağlanır.

İstanbul petek temizliği ile sizlere haftanın 7 günü ulaşarak peteklerinizi profesyonel olarak kimyasallı ve makinalı şekilde temizleriz. Peteklerin havasına bakılarak çalışması test edilerek gerekli işlemlerin ardından hizmetimiz kusursuz şekilde sizlere sunulur.

Bağcılar petek temizleme işlemleri için Bağlar mahallesi, Çınar mahallesi, Barbaros mahallesi, Fatih mahallesi, Demirkapı mahallesi, Evren mahallesi, Göztepe mahallesi, Hürriyet mahallesi, Kazım Karabekir mahallesi, Hürriyet mahallesi, Yavuzselim mahallesi, Yenimahalle mahallesi, Yüzyıl mahallesi ve toplam 22 mahallesinde de hizmetlerimiz mevcuttur.

Petek temizleme hizmeti için, indirimli size özel fiyatlarımızı öğrenmek için hemen bizimle 0553 804 40 65 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.