Bahçelievler Mahallesi Petek Temizliği

Bahçelievler mahallesi petek temizliği peteklerin içerisinde ki kir, tortu ve çamur gibi maddeleri petek temizleme işlemi ile bertaraf etmektedir. Isı geçişine engel olan ve verimsiz ısınmaya neden olan bu tortular temizlenerek iyi bir ısınma ve doğalgazdan %30 tasarruf sağlanmaktadır. Radyatör temizliği ile peteklerde ki ısınma oranı artmaktadır.

0553 804 40 65

Uzun yıllardır tesisat sektöründe hizmetlerine devam eden Üsküdar Bahçelievler petek temizleme bu konuda tüm müşterilere yardımcı olmaktadır. Profesyonel hizmet sağlayan ekibimiz özel tesisat temizleme makinesi ile peteklerinizi güvenilir ve zahmetsiz şekilde ortalık kesinlikle kirlenmeden sağlamaktadır.

İstanbul petek temizleme evinizde ki petek sayısına göre peteklerin temizliğini sağlar. Peteklerde ki kirlilik temizlenerek kombinizin ve peteklerin ömrü uzatılmaktadır. Özellikle kirli bir tesisatı bulunan kombi çalışma sırasında bazı sorunlar verecektir. Sesli çalışma, parçalarında arızalanma bu tür problemlere neden olmaktadır. Ya da kombiniz zamanla bu kireç ve tortular nedeni ile hiç çalışmaz hale gelir. Bu sorunlarla beraber tamir için iki katı fiyat karşınıza çıkmaktadır. Siz de bu tür sorunlar ile karşı karşıya kalmadan petek temizliği hizmetini hemen alabilirsiniz.

Petek borularında ve eşanjörde meydana gelen tıkanmalar sıcak suyun geçişini engellemekte ve suyun az ısınmasına neden olmaktadır. Bu sebeple kombi bakımı da bir o kadar önemlidir. Çalışanlarımız kombi bakım ve onarım hizmetleriniz de kusursuz bir şekilde aynı gün içerisinde gerçekleştirir.

Siz de petek temizleme ve kombi bakımı hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız hemen 0553 804 40 65’den bize haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz. Ekibimiz 24 saat boyunca Üsküdar ilçesinde ki Bahçelievler mahallesi kombi kullanıcıları için telefonun bir ucunda beklemektedir.