Bahçelievler Petek Temizliği

Bahçelievler petek temizliği hizmetlerimiz arasında yer alan petek temizleme ile kombi cihazı ve peteklerin tüm tesisatı büyük bir titizlik ile temizlenmektedir. Isıtma sisteminizin verimini artıran bu petek temizleme işlemi ev ve iş yerlerinizde ki tesisata uygulanmaktadır. Size hiçbir zahmet olmadan ve sadece örneğin banyoda bulunan havlupan sökülerek makine hortumlarının bağlanması ile gerçekleştirilmektedir.

0553 804 40 65

Tesisat içerisinde kullanılan şebeke suyu içerisinde ki kireç nasıl ki bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalarda kireçlenme yapıyorsa aynı şekilde kombi ve petek sistemlerinde ısıyı ileten bu eşyalarda da tıkanmalara neden olmaktadır. Aynı zamanda kireç dışında peteklerin içerisinde biriken katran zamanla balçıklaşma meydana getirmektedir. İlk zamanlarda önemli bir ısı kaybı durumu yokmuş gibi görünse de zamanla fazladan enerji sarf ederek peteklerin ısınması da zorlaşmaktadır. Kombi bu durumda zorlanacak ve çeşitli parçalarına da zarar gelecektir.

Petek temizleme dışında kombi cihazınızın gerekli bakımları yapılmış olsa dahi ısınmayan petekler sebebi ile kombi cihazına yapılan bakımda boşa gitmektedir. Çünkü ne kadar performanslı olursa olsun kombi petekleri ısıtmak için sürekli daha fazla güç sarf ettiğinden dolayı daha çabuk yaşlanacak ve bozulmalar artacaktır.

Yüksek verimler ile çalışan kombi cihazı doğalgazdan sağladığı enerjiyi ortama istenildiği şekilde iletmediğinde de konfor kaybı yaşanacak bu durum haliyle faturaların artmasına sebep olacaktır. İstanbul petek temizliği ile bu durumlar ile karşı karşıya kalmadan önleminizi alabilirsiniz.

Bahçelievler ilçesinde ki 11 mahallenin hepsine gezici servislerimiz ile hizmetlerimizi iletmekteyiz. Bahçelievler mahallesi, Fevziçakmak mahallesi, Siyavuşpaşa mahallesi, Yenibosna merkez mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Hürriyet mahallesi, Soğanlı mahallesi, Zafer mahallesi, Çobançeşme mahallesi, Kocasinan merkez mahallesi, Şirinevler mahallesinde petek temizleme için bizi arayabilirsiniz.

Petek temizliği fiyatları konusunda bilgi almak, kimyasallı makineli petek temizleme hizmeti için 0553 804 40 65’den bizlere 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Aynı gün servis olanaklarımız ile İstanbul’un tüm semtlerine ekibimiz gönderilmektedir.