Baklacı Petek Temizliği

Baklacı petek temizliği olarak kimyasal ilaç ve makine ile petek temizleme işlemi gerçekleştirilerek peteklerin içerisinde ki kir ve tortu tamamen atılmaktadır. Beykoz Baklacı mahalle petek temizleme olarak aynı gün içerisinde bulunduğunuz adrese servis ekiplerimiz yönlendirilerek gerekli bakımlar gerçekleştirilmektedir. Peteklerde zamanla iç tesisat kısmında şebeke suyu kullanımından dolayı kireçlenme ve tortulaşma görülmektedir.

0553 804 40 65

Tıkanmaya ve balçıklaşmaya neden olan bu durum sebebi ile peteklerde ısı kayıpları yaşanmaktadır. Genellikle müşterilerimizin karşılaştıkları sorunlar arasında peteklerin alt kısımlarının ısınmama sorunudur. Ya da peteklerin bir kısmı ısınmazken bir kısmı sıcak olmaktadır. Tüm bu sorunların çaresi ise petek temizliği yaptırmaktır. İlerleyen tıkanma ve kirlenmelerde kombi suyu ısıtmak için sürekli çalıştığından bir süre sonra makine yorularak arıza vermeye başlayacaktır. Eğer petek yıkama işlemi yaptırmazsanız eşanjör gibi parçalar zarar görebilmektedir.

Beykoz petek temizliği olarak bu semtte bulunan Acarlar, Baklacı, Anadolu Hisarı, Yeni Mahalle, Göksu mahallesi, Soğuksu mahallesi, Göztepe mahallesi, Kanlıca mahallesi, Çubuklu mahallesi ve diğer tüm mahallelerde petek temizliği hizmetlerini ücretsiz servis ile sağlamaktayız.

Radyatör içerisinde ki kireç ve pası çözen kimyasal ile petek yıkama işlemi gerçekleştirilerek etkili bir bakım sağlanmaktadır. Bu sayede sıcak su geçişi kolaylıkla sağlanacak ve petekler istediğiniz gibi ısınarak ayrıca aylık doğalgaz giderinizde oldukça azalacaktır.

Petek temizliği servis hizmetlerimizden faydalanmak için makineli ve kimyasallı temizlik isteyenler hemen bizi arayarak petek temizleme hizmetini 7 gün 24 saat boyunca alabilirler. Telefon numaramızdan bize ulaşarak ekip çalışanlarımız ile yaptıracağınız işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizleme fiyatları konusunda da bilgi almak için 0553 804 40 65‘i arayabilirsiniz.