Barbaros Petek Temizliği

Barbaros petek temizliği peteklerinizin yıllık bakımı için petek temizleme hizmetini sizlere sunmaktadır. Kimyasal ilaç ve makine ile yapılan petek temizliği işlemi haftanın 7 günü sağlanmaktadır. Petekleriniz ısınmıyor ılık şekilde kalıyorsa peteklerin soğumasına ve ısınmamasına neden olan kireç ve tortuların temizliği için sizlere güvenli hizmet sunmaktayız.

0553 804 40 65

Ataşehir Barbaros mahallesi petek temizliği servisi peteklerde ki ısı verimini artırmak ve peteklerin içerisinde ki dar gözenekleri temizleyerek aylık faturanızda %30 tasarruf sağlar. Artık geçerliliği kalmayan eski yöntemlerde petekler yerlerinden sökülerek içerisinde ki suyun boşaltılması ile yapıldığı sanılan temizlikte hem ortalık kirlenmekteydi hem de istenilen verim alınamamaktaydı. Şimdi ise hijyenik ve etkili bir petek temizliği sağlanarak yakıt tasarrufu da elde edilmektedir. Önemli diğer nokta ise peteklerin istenilen sıcaklığı sağlaması için kış aylarında kombi bakım işlemi de çok önem taşımaktadır. Petek temizleme işlemi peteklerin ömrünü uzatırken aynı şekilde kombi bakımı da kombinin ömrünü uzatmaya yaramaktadır.

Ataşehir petek temizleme olarak sizlere garantili ve aynı gün servis imkanı sağlamaktayız. Barbaros petek temizleme bu mahallede ki tüm kullanıcılara kısa sürede ulaşarak peteklerin bakımlarını eksiksiz bir şekilde gidermektedir. Reglaj ayarı da ücretsiz olarak servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Reglaj ayarı sayesinde evinizin ısısı eşit bir şekilde dağılacak ve gerekli ısınma sağlanacaktır.

Petek temizleme fiyatları konusunda bilgi almak ve servis imkanlarımızdan sizde gün içerisinde yararlanmak istiyorsanız bizi 0553 804 40 65’den arayabilirsiniz.