Bayrampaşa Petek Temizliği

Bayrampaşa petek temizliği peteklerinizin daha iyi ısınması ve yakıt tasarrufu için petek temizleme hizmetinizi İstanbul’un dört bir yanında gerçekleştirmektedir. Gereksiz fatura ödemelerinden kurtulmak ve peteklerden istenilen ısı derecesini tam anlamıyla almak için petek temizliği hizmetimizi arayabilirsiniz.

0553 804 40 65

Petek temizliği hizmetimiz sayesinde zaman içerisinde petekler içerisinde biriken ve peteklerin alt kısımlarına çöken kireç, tortu ve diğer yabancı maddelerden arındırılmaktadır. Peteklerde ki ısınma sorunu uzun vadede giderilerek evinizde ya da ofisinizde petek bakımı işlemi gerçekleştirilmektedir. Isıtma elemanlarından olan peteklerde ki bu sorun harcanan enerjinin istenildiği şekilde alınamamasına neden olmaktadır. İlerleyen ve biriken kirler nedeni ile de petekler ve kombi de zarar görmektedir.

Bayrampaşa petek temizleme konusunda burada ikamet eden kombi kullanıcılarına ücretsiz servis sağlayan ekibimiz yıkama makinesi ve özel kimyasal ile peteklerinizi temizlemektedir. Temizlikte kullanılan bu ilaç içerisinde ki kireç ve diğer maddeleri çözerek tesisatın komple temizlenmesini sağlamaktadır. Özel yıkama makinesi ile de içerisinde ki pislik direk pis su giderine makine hortumu sayesinde atılarak kesinlikle eviniz ya da ofisiniz kirlenmemektedir.

Bayrampaşa ilçesinde ki Altıntepsi mahallesi, Kartaltepe mahallesi, Cevatpaşa mahallesi, İsmet paşa mahallesi, Kocatepe mahallesi, Muratpaşa mahallesi, Ortamahalle mahallesi, Terazidere mahallesi, Vatan mahallesi, Yenidoğan mahallesi ve Yıldırım mahallesinde hizmetlerimizi haftanın 7 günü 24 saat boyunca sürdürmekteyiz.

İstanbul petek temizleme hizmetlerimiz arasında yer alan petek temizleme işlemi dışında ekstra olarak kombi bakım servisini de sağlamaktayız. İstediğiniz takdirde petek temizleme ile kombi bakım hizmeti de ayrıca sağlanarak indirimli fiyatlarımızla oldukça memnun kalabilirsiniz. Yapılan işlem ile ilgili bilgi almak petek temizleme fiyat öğrenmek için 0553 804 40 65’den bize ulaşabilirsiniz.