Beşiktaş Petek Temizliği

Beşiktaş petek temizliği hizmetlerimiz ile kombi sistemleri elemanlarından olan petek temizleme işlemi ile ısıdan daha çok fayda sağlayacak ve enerjiden tasarruf ederek aylık faturalarınızda düşmeler yaşayacaksınız. Yeni nesil teknolojik petek temizleme cihazı ile bir tane petek sökülerek petek temizliği işlemi sağlanmaktadır.

0553 804 40 65

İstanbul petek temizleme ile peteklerin içerisinde ki kir ve tortular özel karışımlı kimyasal ile detaylı bir şekilde yıkanmaktadır. Beşiktaş petek temizleme peteklerinizi yüksek verimlilikte kullanabilmeniz için haftanın 7 günü hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

Peteklerde zaman içerisinde biriken yabancı maddeler sebebi ile kombiniz ne kadar performanslı çalışırsa çalışsın hem doğalgaz boşuna harcanmakta hem de petekler odalara ısı vermemektedir. Evinizin ya da iş yerinizin daha az yakıt ile ortamı istenilen sıcaklıkta ısıtmasını istiyorsanız hemen petek temizliği için bizi arayabilirsiniz. Çünkü zamanla biriken bu kir ve tortular peteklerin ısınmasına engel olmasının yanı sıra kombi cihazına da zarar verebilmektedir. Bu nedenle kısa zamanda petekler içerisini temizlettirerek bu zarardan da gelmeden kurtulabilirsiniz.

Peteklerinizin içerisinde  biriken bu kir ve tortular petek yıkama makinesi ve içerisine özel kimyasal eklenerek yapılmaktadır. Kimyasal sonrasında ise tekrardan tıkalı ya da ısınmayan peteklerin tek tek yıkanması gerçekleştirilir ve hepsi birden yıkanarak pis su giderine bu çıkan tortular hortum ile aktarılır.

Beşiktaş ilçesinde ki Abbasağa mahallesi, Akat mahallesi, Arnavutköy mahallesi, Balmumcu mahallesi, Bebek mahallesi, Cihannüma mahallesi, Dikilitaş mahallesi, Etiler mahallesi, Gayrettepe mahallesi, Konaklar mahallesi, Kuruçeşme mahallesi, Kültür mahallesi, Levazım mahallesi, Levent mahallesi, Mecidiye mahallesi, Muradiye mahallesi, Nisbetiye mahallesi, Ortaköy mahallesi, Sinanpaşa mahallesi, Türkali mahallesi, Ulus mahallesi, Vişnezade mahallesi, Yıldız mahallesinde petek temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Beşiktaş’ta ikamet eden kombi kullanıcıları petek bakımı için 0553 804 40 65’den bizlere ulaşabilir. İstanbul petek temizleme hizmetimiz için merak ettiğiniz soruları ve fiyatları arayarak öğrenebilirsiniz.