Beykoz Petek Temizliği

Beykoz petek temizliği peteklerin içerisinde şebeke suyundan kaynaklı kireçlenme, çamurlaşma ve kiri petek temizleme işlemi ile tamamen temizleyerek peteklerin ısı performansını artırmakta ve enerji tüketimini bu sayede azaltmaktadır.

0553 804 40 65

İçerisinde ki kir, çamurlaşma ve kireçlenme sebebi ile petekleriniz geç ısınmakta, hiç ısınmamakta ya da üst kısmı ısınarak alt kısımları soğuk kalmaktadır. Siz de kombiden kaynaklı bir problem olduğunu düşünerek ısıyı daha da fazla artırarak evinizi ısıtmaya çalışmaktasınız. Bu nedenle aylık gelen faturalarınızda otomatik olarak artmakta fakat yine de performanslı bir ısıtma sağlanamamaktadır. Bunun sebebi ise içerisindeki maddelerden kaynaklıdır. Çözümü ise profesyonel petek temizliği sağlayan ekibimize ulaşarak en uygun fiyatlara petek temizleme işlemini yaptırmanızdır.

Çift yönlü ve yüksek tazyik sağlayan petek temizleme makinesi ve özel petek içi kiri, kireci ve çamuru yerinden söken kimyasal madde ile peteklerinizin temizliği sağlanmaktadır. Kesinlikle hiçbir yer kirlenmez sadece tek bir petek sökülerek makinede ki borular tesisata bağlanarak petek temizleme işlemi 1,5 saat civarında tamamlanmaktadır. Ayrıca peteklerin havalarına bakılarak istenildiği takdirde ek olarak kombi bakım hizmetimizde mevcuttur.

Beykoz petek temizleme servisi sayesinde peteklerinizi adeta yeni almış gibi kullanabilirsiniz ve gerekli ısınmayı peteklerinizden sağlayabilirsiniz. İstanbul petek temizleme hizmeti konusunda uzun senelerdir hizmet veren ekibimiz bu konuda uzmandır. Özellikle kış gelmeden sonbahar aylarında peteklerinizi temizletmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü kış aylarının zorlu şartlarında sizlerin mağdur olmasını istememekteyiz. Her yıl düzenli olarak yaptırılan petek bakımı sayesinde petekleriniz daha uzun ömürlü olmaktadır.

İstanbul petek temizliği hizmetlerimiz arasında Beykoz ilçesinde ki Acarlar mahallesi, Anadoluhisarı, Anadolu kavağı, Baklacı, Çamlıbahçe, Çengeldere, Çiğdem, Çiftlik, Çubuklu, Fatih, Göztepe, Göksu, Gümüşsuyu, Kanlıca, Kavacık, Ortaçeşme, Paşabahçe, Rüzgarlıbahçe, Soğuksu, Tokatköy, Yalıköy, Yenimahalle ve Yavuz Selim mahallelerinde hizmetlerimize 7 gün 24 saat boyunca devam etmekteyiz.

Petek temizliği fiyatları konusunda ise en makul fiyatların sunulduğu hizmetlerimizde kimyasal ile temizleme sağlanmaktadır. Siz de vakit kaybetmeden bizi arayarak merak ettiğiniz soruları sorabilir ve bize çağrı merkezi numaramız 0553 804 40 65’den ulaşabilirsiniz.