Beylerbeyi Petek Temizliği

Beylerbeyi petek temizliği doğalgazdan %30 tasarruf sağlamanız ve ısınmayı artırmak için petek temizleme hizmetini sağlamaktadır. Kalorifer peteklerinin ısısını artırmak için yapılan petek temizleme ile ısı düzgün bir şekilde odadan odada ki peteklere geçişi sağlar. Peteklerin içerisinde ki tortu, kireç ve çamur gibi maddeler makineli ve kimyasallı olarak temizlenmektedir.

0553 804 40 65

Beylerbeyi petek temizleme Üsküdar ilçesinde ki bu mahallede ki tüm kombi kullanıcılarına haftanın 7 günü randevu sistemi ile ulaşmaktadır. Günün hangi saatinde olursa olsun 24 saat süresince bizi arayarak petek temizliği hizmetini alabilirsiniz. Üsküdar petek temizleme olarak yerden ısıtma sistemlerin ve normal döşemelerin temizliğini yapmaktadır.

Petek temizleme fiyatları ise evinizde ki petek sayısına göre belirlenmektedir. Makine içerisinde kullanılan kimyasal için ekstra bir ücret alınmaz. Sadece banyoda bulunan havlupan sökülerek makine buraya bağlanır ve kolay bir şekilde etraf kirlenmeden temizlik sağlanmış olur. Eğer siz de kombinizin ömrünü uzatmak ve peteklerinizin ısı sorunları yaratmasına engel olmak için hemen petek temizleme yaptırabilirsiniz.

Kombi bakımı da her yıl kış ayları gelmeden kombiniz için yapılması gereken bir temizleme işlemidir. Aynı şekilde ekibimiz kombinizin temizliğini de yaparak hem kombiyi hem de petekleri kış aylarına hazırlamaktadır. Havanın soğuk olduğu günlerde siz de birden bire kombi arızaları ile karşılaşmak istemiyorsanız mutlaka bizden bakım için talep de bulunabilirsiniz.

Beylerbeyi petek temizleme ile bu bölgede ki kullanıcılara ulaşabilmek için ekibimiz 0553 804 40 65 nolu telefonun diğer ucunda sizi beklemektedir.