Beylikdüzü Petek Temizliği

Beylikdüzü petek temizliği kombinizin daha az yakıt yakması için petek temizleme işlemini gerçekleştirmektedir. Daha fazla ısınma konforu sağlamak ve %30 yakıttan tasarruf sağlamak için petek temizleme hizmetinden kesinlikle faydalanmanız gerekmektedir. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız uzman kadrosu ile makinalı kimyasallı petek temizleme hizmetini siz değerli kullanıcılara uygun fiyatlara sunmaktadır.

0553 804 40 65

Beylikdüzü petek temizleme gereksiz yere doğalgaz harcamalarına karşı ve istenilen sıcaklıkta ısınma için uzun vadede bir çözüm sunarak sadece senede 1 defa petek temizleme işleminizi yaptırmanızı önermektedir. Peteklerin içerisinde ki kireçlenme ve balçık haline gelmiş kir özel karışım olan kimyasal madde ile ve makinadan sağlanan yüksek tazyikli su ile kısa zamanda peteklerin içerisinden pis su giderine atılmaktadır. Yani çıkan pisliği siz de kendi gözleriniz ile görebilirsiniz.

İstanbul petek temizliği konusunda şehrin tüm noktalarına ulaşan gezici servislerimiz gün içerisinde belirttiğiniz adrese gelerek peteklerinizin derinlemesine temizliğini sağlamaktadır. Ayrıca petek temizleme için hizmet sağlayan ekibimiz kombi bakımı içinde ekstra olarak hizmet vermektedir. Doğalgaz enerjisini verimli bir şekilde kullanmak ve her ay boşu boşuna fatura ödemek istemiyorsanız ısı iletimi için önemli olan petek bakımı konusunda bilinçlenmeli ve kış ayları gelmeden petek temizliği işlemini yaptırmalısınız.

Petek temizleme fiyatları konusunda müşterilere bir çok avantaj sağlayan ekibimiz tesisat temizliği konusunda profesyoneldir. Petekler içerisinde şebeke suyu kullanımından kaynaklı kireç ve tortular uzman çalışanlarımız ve teknolojik petek temizleme makinalarımız ile temizlenmektedir.

Beylikdüzü petek temizleme konusunda Adnan Kahveci mahallesi, Barış mahallesi, Büyükşehir mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Dereağzı mahallesi, Gürpınar mahallesi, Kavaklı mahallesi, Marmara mahallesi, Sahil mahallesi, Yakuplu mahallesinde ki tüm kombi kullanıcılarına servis hizmeti sağlamaktadır.

Siz de Beylikdüzü ilçesinde ikamet ediyorsanız petek temizleme hizmeti almak için 0553 804 40 65 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.