Beyoğlu Petek Temizliği

Beyoğlu petek temizliği ev ya da iş yerlerinize haftanın 7 günü petek temizleme hizmetini getirerek ısınma sistemlerinden daha çok verim almanızı sağlamaktadır. Özel makine ve içerisine eklenen kimyasal sayesinde peteklerin içerisinde biriken balçık ve kireçlenmeler çözünerek dışarıya atılmaktadır. Tabi ki tüm işlem makine ile sağlandığı için kesinlikle etraf kirlenmez hortumlar sayesinde makinenin çektiği pis su gidere aktarılır.

0553 804 40 65

Beyoğlu petek temizleme hizmeti sayesinde petekleriniz eski tip etrafın pislendiği petek yıkama sisteminden oldukça uzak olarak teknolojik şekilde profesyonel makineleri ile petek temizleme işlemini gerçekleştirmektedir. Güvenle teslim edeceğiniz petekler kesinlikle yerinden sökülmez sadece banyoda petek sökülerek makine boruları direk olarak vana bölümlerine takılır ve petekler komple temiz su gelene dek yıkanır. Petek temizleme fiyatları konusunda da müşterileri için oldukça indirim sağlayan ekibimiz ile direk görüşerek bilgi alabilirsiniz.

İstanbul petek temizleme hizmeti uzun senelerdir bu bölgede devam etmekte ve bir çok kullanıcıya her yıl ulaşmaktayız. Artık petekleriniz kireç nedeni ile tıkanmalar yaşıyorsa, peteklerin üstü sıcak altı ise oldukça soğuk ise, peteklerinizde geç ısınmalar oluyorsa hiç düşünmeden bizi arayabilirsiniz. Sadece yılda 1 defa yaptıracağınız petek temizliği sayesinde peteklerin ömrü uzayacak ve kombiniz zamanla biriken bu maddelerden dolayı zarar görmeyecek.

Beyoğlu petek temizliği servis hizmetleri; Arapcamii mahallesi, Asmalı mescit mahallesi, Bedrettin mahallesi, Bereketzade mahallesi, Bostan mahallesi, Bülbül mahallesi, Camii kebir mahallesi, Cihangir mahallesi, Çatmalı mescit mahallesi, Çukur mahallesi, Emek yemez mahallesi, Fetihtepe mahallesi, Evliya Çelebi mahallesi, Hacıahmet mahallesi, Kadı Mehmet mahallesi, Kamerhatun mahallesi, İstiklal mahallesi, Kemankeş mahallesi, Kocatepe mahallesi, Şahkulu mahallesi, Sütlüce mahallesi, Piripaşa mahallesi, Şehit muhtar mahallesi, Yeni şehir mahallesi, Tom tom mahallesi ve Örnektepe mahallesi de olmak üzere Beyoğlu ilçesinde bulunan tüm mahallelere servisimiz vardır.

Yukarıda ki mahallelerden herhangi birinde oturuyorsanız ev ya da iş yeriniz varsa ve petek temizliği için güvenilir ve profesyonel bir firma arıyorsanız 0553 804 40 65’i arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.