Bostancı Petek Temizliği

Bostancı petek temizliği tesisat ısınma sorunlarında petek temizleme hizmeti ile hem kombi cihazının hem de peteklerin performanslı ve az maliyetle çalışmasını sağlamaktadır. Petekler içerisinde biriken tortu ve kireç gibi maddeler peteklerin içerisinde tıkanmalara neden olmaktadır ve ısı kayıplarının nedenleri arasındadır.

0553 804 40 65

Eğer peteklerinizin önceki yıllara göre alt kısımlarının daha soğuk olduğunu ya da ılık olduğunuzda anladıysanız Bostancı petek temizleme hizmetimizi arayarak temizleme konusunda yardım alabilirsiniz. Artık zamanının geldiği petek temizleme işlemi vakit kaybetmeden yaptırılmalı ve petekler konforlu bir şekilde az maliyet ile ısıtılabilmelidir. Uzman ekibimiz petek temizleme makinesi ve özel kimyasal ile sağlanan temizlik işlemi sayesinde petekleriniz ilk gün ki gibi ısınacak.

Isı tasarrufu sağlayan ve sizi yüksek faturalardan kurtaran petek temizleme işlemi ile siz de peteklerinizden yeterli ısı miktarını sağlayabileceksiniz. Ayrıca öngörülmüş kombi cihazı arızaları konusunda da büyük bir önlem olan İstanbul petek temizleme hizmetimiz kombi cihazına zarar veren bu tortuların her yıl düzenli olarak temizlenmesini sizlere önermektedir.

Peteklerin içerisinde biriken bu tortular yer çekimi ile beraber peteklerin alt kısımlarına inmekte ve burada ısınma güç olmakta ya da hiç olamamaktadır. Ya da yaz aylarında kullanılmayan peteklerin içerisinde ki bu katran dibe çökerek uzun zaman burada kaldığı için peteklerde tıkanmalara dahi neden olmaktadır. Kış ayları geldiğinde açılan kombi ile beraber bu tıkanıklık oluşan peteklerin ısınması için kombi daha çok yakıt tüketmektedir. İçerisinde ki tıkanıklık sebebi ile hem ısınma gerçekleşmez hem de boşuna para ödemek zorunda kalırsınız.

Bu nedenle petek bakımı için kış ayları gelmeden temizliğini uzman ekibimize yaptırabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz takdirde kombi bakımı da yapılarak tüm tesisat gözden geçirilmektedir. Petek temizleme fiyatları konusunda ve diğer sorularınızı bizleri 0553 804 40 65 nolu telefondan arayarak iletebilirsiniz.