Bulgurlu Petek Temizliği

Bulgurlu petek temizliği peteklerin içerisinde oluşan katranlaşmış yağ ve tortuları verdiği petek temizleme hizmeti ile gidermektedir. Peteklerde ki tıkanıklık sebebi ile kombinin sağladığı sıcak su tortular nedeni ile geçiş sağlayamaz ve ısı oluşumunu engeller. Bu sebeple petek temizleme ihtiyacı gerekmektedir. Üsküdar Bulgurlu mahallesi petek temizleme olarak bu hizmeti sizlere kusursuz bir şekilde sağlamaktayız.

0553 804 40 65

Profesyonel petek temizleme makinesi ile ortalık kirlenmeden ekiplerimiz peteklerinizi usta bir şekilde temizlemektedir. Petek bakımı her yıl kış ayları gelmeden yaptırılması önerilen bir bakım işlemidir. Peteklerin alt kısımları soğuk ise peteklerde geç ısınmalar varsa derhal zaman kaybetmeden petek temizleme işlemini yaptırmalısınız. Yoksa peteklerde ki kirlenmeden dolayı kombi cihazınızda zarar görebilmektedir.

İşinin ehli olan İstanbul petek temizleme hizmetlerimizden siz de verim alacak ve her sene bizi arayarak bu hizmetten faydalanmak isteyeceksiniz. Daha önceden ısınmayan ve kombi derecesini ne kadar açarsanız açın hep altı soğuk kalan petekleriniz temizleme işleminden hemen sonra sıcacık olacak ve evinizi dilediğiniz gibi ısıtacak. Hem ısınma performansı artacak hem de doğalgazdan %30 tasarruf sağlayacaksınız.

Her ay yüksek meblalar ile gelen doğalgaz faturalarından bıktım! Kombi derecesini ne kadar açarsam açıyım petekler ısınmıyor gibi şikayetleriniz varsa bunlardan kurtulmak için bizi arayın. Kombi bakım ve onarımı da sağlayan firmamız titiz çalışması ile evinizi  kesinlikle kirletmez. Bize ulaşmak ve petek temizleme fiyatları için bilgi almak istiyorsanız 0553 804 40 65’i arayabilirsiniz.