Büyükçekmece Petek Temizliği

Büyükçekmece petek temizliği yeni sistemleri ile petek temizleme işlemini özel kimyasal ilaçlarla sağlayarak peteklerin içerisini komple temizlemektedir. Daha sonra kombi cihazında da arızalara neden olan petekler içerisinde ki tortu ve kireç hiç zaman kaybetmeden temizlenmelidir. Sadece arıza vermesi açısından değil aynı zamanda da yakıttan büyük oranda kar sağlayacak ve ortamı dilediğiniz gibi ısıtacaksınız.

0553 804 40 65

Özel olarak alınan petek yıkama kimyasalı kesinlikle tesisata zarar vermez aksine içerisinde ki kirleri söküp atarak ısınmanıza büyük katkı sağlar. Aylık gelen doğalgaz faturalarınızda %30 kar sağlayarak kış ayını daha huzurlu ve mutlu geçirebilirsiniz. Özellikle havalar iyice soğumadan petek temizliği hizmetini bizim güvencemiz ile alarak peteklerin daha fazla ısınmasını sağlayabilirsiniz.

Büyükçekmece petek temizleme peteğin içerisini kaplayan balçık ve çamurdan peteklerinizi temizler. Makine ile petekler içerisine verilen kimyasalın kiri çözmesi için bir süre kombiniz çalıştırılır ve bu doğrultuda alt kısımlara çöken kir peteklerin içerisinden havaya kalkarak makine yardımı ile dışarıya atılır.

Isınma konforunu artıran hizmetimiz de petek temizleme fiyatları da oldukça uygun rakamlarda tutularak verdiğimiz hizmeti kesinlikle hak etmektedir. Ev yada ofislerinizde siz de peteklerinizde ısınma sorunları yaşıyorsanız, peteklerin üzeri sıcak altı soğuk ise ya da petekler oldukça geç ısınıyor ve bu sürede kombiniz sürekli enerji harcıyorsa tüm bu sorunlardan kurtulmanın yolu petek temizliği yaptırmaktır. İstanbul petek temizleme olarak hem Avrupa hem de Anadolu’da ki tüm semtlere servisimiz mevcuttur.

Büyükçekmece ilçesinde ki 19 Mayıs mahallesi, Ahmediye mahallesi, Alkent 2000 mahallesi, Atatürk mahallesi, Bahçelievler mahallesi, Celaliye mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Çakmaklı mahallesi, Dizdariye mahallesi, Ekinoba mahallesi, Fatih mahallesi, Karaağaç mahallesi, Mimarsinan mahallesi, Murat Çeşme mahallesi, Ulus mahallesi, Yenimahalle mahallesi ve 24 mahallenin hepsine servisimiz vardır.

Petek temizliği hizmetinden en kısa sürede yararlanmak ve gün içerisinde servis hizmetimizden faydalanmak için 0553 804 40 65’i arayabilirsiniz.