Caddebostan Petek Temizliği

Caddebostan petek temizliği hizmeti sayesinde burada ikamet eden kullanıcılar kombi cihazında ve petek bakımı için yaşadığı tüm sorunlarda bizi arayabilir. Petek temizleme konusunda profesyonel hizmet sağlayan ekibimiz özel petek yıkama makinesi ve kimyasal ile peteklerde ki tüm tıkanıklığı açmakta ve içerisinde biriken kireç gibi tüm yabancı maddeleri dışarıya çıkarmaktadır. Tatil demeden haftanın 7 günü çalışan ekibimiz İstanbul’un tüm ilçelerine ayrı ayrı servislerini yönlendirmektedir.

0553 804 40 65

Caddebostan mahallesi petek temizliği ile bu güzide semtte tüm kombi kullanıcılarına ulaşan ekibimiz hem kombi bakım ve onarım hizmetlerini de sağlamaktadır. Kombi bakımı sırasında detaylı bir temizlik yapan ekibimiz aynı şekilde petek temizleme işleminde de titizlikle çalışmaktadır.

Kullanıcıların en çok sorduğu sorular arasında evim kirlenecek mi? Eyvah her yer batacak! gibi ön yargılar ve sorular kafalarını meşgul etmektedir. Fakat tam tersi petek temizleme sadece banyoda ki havlupanın sökülmesi ile sağlandığı için kesinlikle eviniz ya da ofisiniz kirlenmez. Peteklerin içi mis gibi temizlenir ve etrafa da tek bir damla pislik damlamaz. Çünkü petek yıkama işlemi direk makine ile borulara bağlanır ve çıkan pislikte yine makine hortumu sayesinde tuvalete aktarılır.

Petek bakımı firmamız tarafından kesinlikle düzenli olarak önerilmektedir. Temiz petek içleri sayesinde tıkanıklık oluşmaz, ısınmada konfor artar ve doğalgazdan %30 tasarruf sağlanır, peteklerin ve kombinin ömrü uzar! Tüm bu artıları düşündükten sonra ve kış ayını az yakıtla konforlu bir şekilde ısınmak isteyenler için haftanın 7 günü 24 saat boyunca çalışmaktayız. Bize ulaşmak için hemen 0553 804 40 65‘i arayabilirsiniz.