Caferağa Mahallesi Petek Temizliği

Caferağa mahallesi petek temizliği peteklerin içerisinde biriken tortu, kireç ve diğer yabancı maddeleri petek temizleme işlemi ile komple atmaktadır. Peteklerde meydana gelen kirlilikten dolayı tıkanmalar meydana gelmekte ve buna bağlı olarak da peteklerin üst kısımları sıcak iken alt kısımları soğuk şekilde kalmaktadır. Bu nedenle peteklerde  ki ısı verimi düşmekte ve kombi derecesini ne kadar yükseltirseniz yükseltin peteklerde ki ısınma konforu artmayacaktır. Peteklerin içerisinde ki tıkanıklık zamanla kombi cihazına da zarar vererek kombinin daha fazla çalışmasına neden olarak kombiyi yormaktadır.

0553 804 40 65

Kadıköy Caferağa petek temizleme ekibi olarak tıkanmış, pislenmiş, üstü ısınıp altı soğuk kalan ve ısınma problemleri gösteren tüm petek bakımı işlemlerini makine ve kimyasal ile sağlamaktayız. Siz de peteklerde ki sorunlardan kurtulmak, istediğiniz gibi ısınmak ve doğalgazdan %30 kar etmek istiyorsanız bize ulaşın. Hizmetlerimizi sadece petek yıkama ile sınırlı değildir. Aynı zamanda profesyonel olarak kombi bakım işlemini gerçekleştirmekteyiz. Eğer kombinizde arızalı parçalar varsa bunların tamir işlemleri ve değişimlerini de deneyimli ekibimiz ile sağlamaktayız.

İstanbul petek temizleme sadece Caferağa mahallesinde değil aynı zamanda da Kadıköy’ün tüm mahallelerine ücretsiz servis hizmeti sağlamaktadır. Kış aylarında evde ya da ofisinizde hem doğalgaz kullanıp hem de ısınamıyorum diyorsanız ve peteklerinizde ısınma sorunları varsa muhakkak bize ulaşın. Caferağa petek temizliği yaptırmak isteyen kullanıcılar bizi 0553 804 40 65‘den arayabilir. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca servis hizmetimiz vardır.