Çakmak Mahallesi Petek Temizliği

Çakmak mahallesi petek temizliği ile artık daha az yakıt öderken bir taraftan da ısı verimi artacak. Petek temizleme işlemlerini Ümraniye Çakmak mahallesinde de gerçekleştiren ekibimiz profesyonel makine ve kimyasal ilaç ile peteklerde ki kirliliği kısa sürede temizler. Banyoda ki havlupan sökülerek işlem kolay bir şekilde gerçekleşir. Kesinlikle etraf kirlenmez çünkü sadece tek bir noktadan tüm peteklerin temizlenmesi sağlanır.

0553 804 40 65

Petek bakımı ile peteklerin içerisinde ki kireç ve tortular temizlenerek makine yardımı ile direk pis su gideri olan tuvalete hortum yardımı ile aktarılır. Petek temizliği sonrasında ev ya da iş yerinizi temizlemek zorunda kalmazsınız. Doğalgazdan %30 tasarruf sağlamak isteyen kombi kullanıcıları İstanbul petek temizleme hizmetimizi aldıktan sonra hem faturalarında ciddi düşüşler yaşıyor hem de ısı verimi temizliğin hemen ardından hissedilir şekilde artıyor.

Ümraniye petek temizliği bu işlemi sadece senede bir defa yaptırdığınızda yeterli olduğunu müşterilerine aktarmaktadır. Eğer petek temizleme işlemi yaptırılmaz ve peteklerde ki kirlilik artarsa kombi parçalarına da zarar gelir. Neticede karşınıza daha çok maliyet çıkarak durum daha da zorlaşır. Kombi bakımı da yapan servisimiz onarım gerektiren parçaların değişimlerini de sağlamaktadır.

Peteklerin üstü sıcak altı soğuk şeklinde ki sorunlar kesinlikle peteklerin içerisinde ki kirlerden kaynaklanmaktadır. Petek temizleme işlemi yaptırıldığında ise bu sorunlar tamamen yok olmakta. Petek reglaj ayarı ve peteklerin havaları da işlem sonrasında ekibimiz tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Kombi bakımı ve peteklerde ki kirliliğe karşı petek temizliği  yapan ekibimizi adresine çağırmak için 0553 804 40 65’den ulaşabilirsiniz. Haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hizmetimiz bulunmaktadır.