Çamlıbahçe Petek Temizliği

Çamlıbahçe petek temizliği ısıtma sistemlerinde ki bakımları gerçekleştirerek petek temizleme işlemini profesyonel cihaz ve kimyasal ilaç ile sağlamaktadır. Peteklerin ısı geçirgenliğini artıran petek temizliği sayesinde peteklerin içerisinde ki çamurlaşma ve kireçlenme temizlenerek %30 tasarruf sağlanmaktadır. Ortamın ısısını eşit bir şekilde dağıtmak için peteklerden gelen ısılar eşit olmalıdır. Eğer içi kireç ve tortu ile dolmuş ve tıkanmışsa ısı iletimi geçekleşmez ve peteklerin alt kısımları soğuk kalır.

0553 804 40 65

Çamlıbahçe petek temizleme peteklerin yüksek performansta çalışması için peteklerin yıllık bakımlarını gerçekleştirmektedir. Kombi cihazı şebeke suyunu kullanarak peteklerin içerisinde bu suyu devir daim ettirerek ısının evinize ya da ofisinize dağılması sağlanmaktadır. Bu soruna en büyük örneği ise demliklerin diplerinin şebeke suyundan kaynaklı tuttuğu kireçtir. Bir gün dahi demlik altını yıkamazsanız dibinde kireçlenmeyi görebilirsiniz. Düşünsenize peteklerin içerisinde ki su her geçen gün nasılda katranlaşıp kireçlenmez!

Kireci söken ve petekler içerisinde ki tesisat borularında ki tıkanmaları açan kimyasal ilaç makineden verilerek kaliteli bir temizlik sağlanmaktadır. Petek temizliği konusunda profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız kesinlikle bizi tercih edebilirsiniz. İstanbul petek temizleme hizmetlerimiz Beykoz ilçesinde bulunan Çamlıbahçe mahallesinde sağlanmaktadır.

Kombi bakımı konusunda da uzun yıllardır çalışmakta olan ekibimiz onarım ve parça değişimlerini de gerçekleştirmektedir. Petek bakımı ve hizmet ile beraber alınan kombi bakım hizmetlerinde indirimler sağlayarak müşterilerimize daha da yardımcı olmaktayız.

Yüksek fatura ödeme derdinden kurtulmak, yaz aylarını evinizde sıcacık geçirmek için, peteklerinde ki ısı problemlerini gidermek için kesinlikle yıllık olarak petek temizleme hizmetlerimizden faydalanmanızı önermekteyiz. Bize ulaşmak için 0553 804 40 65’den hemen arayabilirsiniz.