Çamlık Mahallesi Petek Temizliği

Çamlık mahallesi petek temizliği peteklerde meydana gelen kireç, tortu ve balçıklaşma gibi sorunları ortadan kaldırmak için petek temizleme hizmetini devreye sokmaktadır. Zamanla oluşan bu katran ve tortular petekler içerisinde tıkanıklığa neden olmaktadır. Önlem almak ve peteklerde ki ısınma problemlerinden kurtulmak için ise petek temizliği yaptırmak gereklidir.

0553 804 40 65

Ümraniye Çamlık petek temizleme ekibi haftanın 7 günü dur durak dinlemeden bu bölgede ki kombi kullanıcılarının sorunlarına yetişmek için 24 saat boyunca çalışmaktadır. ‘Peteklerim ısınmıyor, peteklerin üstü sıcak altı soğuk, petekler ısınma sorunu, kombiyi kaç dereye çıkarırsam çıkarayım yine de petekler ısınmıyor‘ diyorsanız öncelikle bizi arayarak bilgi alabilir ve ardından dilediğiniz zamanda ya da hemen gün içerisinde petek temizleme hizmetini alabilirsiniz.

Petek bakımı yaptırarak sadece o an ki ısınma sorunlarından kurtulmak değil aynı zamanda da doğalgazdan %30 tasarruf imkanı ortaya çıkmaktadır. Çünkü petekler istenilen konforda ısınmadığı için kombi derecesi sürekli yükseltilmekte bir miktar fayda etse de yine de peteklerde ısınma sorunları devam etmektedir. Sürekli derece yükseldiğinde de doğalgaz sarfiyatı yaşanmaktadır. Bu enerji kayıbı da her ay faturalara yansıyarak kullanıcıya geri dönmektedir. Petek temizleme ekibimiz tüm bu sorunlardan kurtulmanız için Çamlık petek temizliği ekibini adresinize yönlendirerek kısa zamanda peteklerin temizliği özel makine ve kimyasal ile sağlamaktadır.

İstanbul petek temizleme ekibi yaptığı işlemi sadece banyodan gerçekleştirir. Makine burada ki havlupana bağlanır ve kesinlikle evinizin hiç bir yeri kirlenmez. Petek temizleme ekibimize ulaşmak ve bu profesyonel hizmetten faydalanmak için 0553 804 40 65‘den bize ulaşabilirsiniz.