Çatalca Petek Temizliği

Çatalca petek temizliği ile her yıl düzenli olarak petek temizleme hizmetimizden faydalanıp soğuk kış aylarına hazır bir şekilde girebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz peteklerinizin bakımı için petek içlerinin komple temizliğini sağlayarak içerisinde ki kir, tortu ve kireci direk pis su giderine aktarmaktadır. Temizlik işlemini zahmetsiz bir şekilde tamamlamak ve gerekli temizliği kısa sürede sağlamak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

0553 804 40 65

Çatalca petek temizleme hizmetimiz ile ekibimiz Çatalca’da ikamet eden kombi cihazı kullanıcılarının hem kombi bakımlarını sağlamakta hem de petek temizliği hizmeti ile kış aylarında ki doğalgaz giderlerini azaltmaktadır. Kış mevsimi kapınıza gelmeden profesyonel ekibimizi direk adresinize çağırın ve petek temizliği işlemini kısa sürede gerçekleştirmemizi siz de görün. Her bütçeye hitap eden petek temizleme fiyatları konusunda arayarak bizden bilgi alabilirsiniz.

Şebeke suyunu kullanan diğer bulaşık makinesi ve çamaşır makinesini nasıl kireçten koruyorsanız kombinizi ve peteklerinizi de kireç ve tortudan korumak için bu bakımı yılda 1 defa yaptırmanız gerekmektedir. Petek temizliği öncesi ve sonrası karşılaştırmasında ise belirgin bir şekilde peteklerin ısısında artışı direk olarak farkedebilirsiniz.

Çatalca ilçesinde bulunan 39 mahallenin hepsine de servis hizmetlerimiz bulunmaktadır. Hizmet sağladığımız birkaç mahalleden örnek verecek olursak; Akalan mahallesi, Atatürk mahallesi, Başak mahallesi, Fatih mahallesi, Dağyenice mahallesi, Çanakça mahallesi, Ferhatpaşa mahallesi, Hisarbeyli mahallesi, Hallaçlı mahallesi, Ormanlı mahallesi, Kalfa mahallesi, Muratbey Merkez mahallesi, Nakkaş mahallesi, Oklalı mahallesi, Yalıköy mahallesi ve diğer tüm mahallelere petek temizliği hizmeti vermekteyiz.

Siz de bize ulaşmak ve İstanbul petek temizleme hizmetlerimizin farkından yararlanmak için 0553 804 40 65 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.