Çengelköy Petek Temizliği

Çengelköy petek temizliği özel makinesi ve kimyasal ilaç ile petek temizleme hizmetini Çengelköy’de ikamet eden kombi kullanıcıları için sağlamaktadır. Çift yönlü ve yüksek basınçlı yıkama sağlayan sistem sayesinde ve içerisine eklenen kimyasal karışım ile peteklerin içerisinde ki kireç ve tortular sökülerek dışarıya atılmaktadır.

0553 804 40 65

Üsküdar petek temizleme hizmetini sağlayan ekibimiz özel temizleme makinesi ve kimyasallar ile temizleme işlemini yapmaktadır. Eğer peteklerinizi uzman bir firmaya yaptırmazsanız temizleme işlemi tam olarak gerçekleşmediği için ısınma problemleri tekrar ortaya çıkar ve kombinize dahi zarar gelebilir. Bu tip sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız kesinlikle profesyonel petek temizleme ekibimizi tercih etmekte şüphe etmeyin.

Eski yıllarda oldukça zor olan petek temizleme işlemi peteklerin teker teker sökülmesi ile oldukça zor olmaktaydı. Şimdilerde ise teknolojiye ayak uyduran firmamız peteklerinizi tek tek söküp banyoya taşıyıp yıkamak ve her yerin pislenmesine neden olmak yerine oldukça kolay ve pratik çözümleri ile peteklerinizi temizlemektedir.

Üsküdar petek temizliği peteklerin içerisinde ki kirleri çıkarmak için sadece banyonuzu kullanmaktadır. Her banyoda bulunan havlupan sökülerek işlem direk buradan gerçekleşir. Temizlik cihazı bağlantıları yapılır ve cihazdan çıkan pis su klozete hortum ile gönderilir. Yani temiz su makine ile peteklerin içerisini dolaşırken pis su da direk tuvalete yollanır. Biz ayrıca fark olarak fiyatların içerisine de dahil olan kimyasal ilaç ile petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Yaklaşık olarak 1 ya da 1,5 saat süren petek temizleme işlemi bu aşamalar ile gerçekleşir.

Peteklerinizin altı soğuksa, peteklerde geç ısınmalar varsa hemen bizi arayarak petek temizliği fiyatları olarak en uygun rakamlara hizmeti alabilirsiniz. Aynı gün hizmet almak için 0553 804 40 65’i arayabilirsiniz.