Çiftlik Petek Temizliği

Çiftlik petek temizliği modern teknolojiyi kullanarak petek temizleme işlemlerini tesisattan sadece tek bir peteği sökerek makine ile peteklerinizin temizliğini sağlamaktadır. Beykoz petek temizliği hizmetlerimiz sayesinde Beykoz ilçesinde ki tüm mahallelere gezici servislerimiz bulunmaktadır. Doğalgaz faturalarını düşürmek için ve ısınma kalitesini artırmak için Çiftlik mahallesi petek temizleme hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

0553 804 40 65

Isıtma sistemlerinde verimi artırmak ve aylık %30 kar sağlamak için uzun vadeli çözüm sağlayan petek temizliği petek içlerinde ki kireç, tortu ve balçıklaşmayı temizlemektedir. Yeterince ısınmayan petekler şebeke suyu içerisinde ki kirecin dibe çökmesi sebebi ile sorun yaratmaktadır. Petekler içerisinde ki diğer yabancı maddeler ile bir araya gelen şebeke suyu içerisinde ki kireçler buralarda tortular oluşturmaktadır.

İstanbul petek temizleme yaz aylarında peteklerin içerisinde durgun bir şekilde kaldığı için içerisinde ki kireç ve diğer maddeler dibe çökerek burada kalıplaşmaktadır. Kış ayında ise çalıştırılan petekler içerisinde ki tortular nedeni ile yeterli ısınma sağlamamakta ve ayrıca kombi motorunu yorarak arızalara neden olmaktadır.

Özel yıkama sistemlerinin kullanıldığı petek temizliği hizmetimizde ayrıca kimyasal ilaç kullanılarak içerisinde kireç ve tortular sökülür. Direk makine hortumları ile pis su gidere aktarılır. Peteklerin içerisinden çıkan kir siyah kahverengimsi ve yağlı bir görünüme sahiptir. Petek temizliği makinesi ile bu kir direk gidere aktarılırken sizler tarafından da görülebilmektedir.

İstanbul bölgesinde ki tüm semtlere verdiğimiz ücretsiz servislerimiz ile hem kombi bakım ve onarımı gerçekleştiriyoruz hem de ısıtma elemanı olan peteklerin bakımlarını sağlıyoruz. Petek temizleme fiyatları konusunda bilgi almak ve sorular için 0553 804 40 65‘den bize ulaşabilirsiniz.