Çiğdem Petek Temizliği

Çiğdem petek temizliği konforlu bir şekilde ısınmanız için ve doğalgaz enerjisinden tasarruf sağlamak için petek temizleme işlemini tüm kullanıcılara önermektedir. Petekler içerisinde biriken kireç ve tortular teknolojik makine ve özel kimyasal madde ile derinlemesine temizlenir. Şebeke suyundan kaynaklı olan kireci ve pisliği gideren petek temizliği hizmetimizde kimyasal ilaç da dahil olarak hizmet profesyonel şekilde yapılmaktadır.

0553 804 40 65

Beykoz Çiğdem mahallesi petek temizleme hizmetimiz senelik olarak sizlere hizmet vererek her yıl doğalgazdan tasarruf etmenizi sağlar ve ısınma konforunu her geçen yıl daha da artırır. Kombi bakımı içinde hizmet veren ekibimiz gerekli parça değişimlerini sağlayarak kombi cihazının onarımlarını da gerçekleştirir. Temizlik için özel ilaç karışımı kullanılarak içerisinde ki özel maddeler sayesinde şebeke suyundan kaynaklı olarak meydana gelen kireçlenmeleri etkili bir şekilde temizlemektedir.

Çiğdem petek temizleme kombi cihazının ısınma için harcadığı enerjiyi ısıya dönüştürmesi için peteklerin içerisinde ki şebeke suyunu ısıtmaktadır. Bu suyun ısınması için ise içerisinde herhangi bir yabancı maddenin olmaması gerekmektedir. Yabancı maddeler sebebi ile peteklerde ısınma sorunları bu sebeple meydana gelmektedir. Petek temizliği tüm bu nedenlerden dolayı çok büyük önem taşımaktadır. Isı iletim elemanı olan peteklerinizin her kış gelmeden petek bakımı hizmetlerini yaptırmanızı önermekteyiz.

Kış aylarını konforlu ısı ile geçirmek ve %30 doğalgazdan tasarruf sağlamak için siz de peteklerinizin ömrünü uzatan petek temizliği hizmetlerimizden haftanın 7 günü faydalanabilirsiniz. Teknolojik cihazlar ile sağlanan hizmetimiz uzman çalışanlarımız tarafından 1,5 saat içerisinde gerçekleştirilmektedir. Pislik ve kireç tesisattan tamamen temizlenerek peteklerin havalarına bakılır ve gerekli olursa reglaj ayarı da yapılmaktadır.

Henüz peteklerde böyle sorunlar oluşmadan ve içerisindeki tıkanmalardan dolayı kombiye zarar vereceğini göz önünde bulundurarak petek temizleme hizmetini kısa sürede bizim güvencemiz ile alabilirsiniz. Kombi bakımı konusunda da deneyimli ekibimize ulaşabilirsiniz. Ulaşacağınız telefon numaramız 0553 804 40 65’dir. Gün içerisinde servis alabilmek için bizi arayın.