Çubuklu Petek Temizliği

Çubuklu petek temizliği olarak her yıl petek temizleme hizmetini sizlere sunarak peteklerinizden maksimum ısı almanızı ve doğalgazdan ise tasarruf yapmanızı sağlamaktayız. Isı performansının artmasını sağlayan petek temizliği kış aylarında evinizin ve ofisinizin sıcaklığı açısından oldukça önem taşımaktadır. Kombi bakımı ile beraber yapılan petek bakımı oldukça etkili olarak servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

0553 804 40 65

Beykoz Çubuklu mahallesi petek temizleme olarak Beykoz ilçesinde ki tüm mahallelere haftanın 7 günü servisimiz bulunmaktadır. Deneyimli ekip çalışanlarımız uzun zamandır bu sektörde faaliyet göstererek kombi cihazları ve petekler konusunda uzmandır. İşimizi oldukça önem vererek müşteri memnuniyeti sağlamak için günün 24 saatinde sizler için işimizin başındayız.

Radyatör temizliği için gerekli donanımları barındıran firmamız evinize ya da iş yerinize petek yıkama makinesi ve kimyasalı ile gelerek banyoda ki peteğin sökülmesi ile işlemi gerçekleştirmektedir. Kesinlikle etraf kirlenmez bu konuda içiniz rahat olabilir. Petekler içerisinde ki pis ve kirli su direk makine hortumu ile gidere aktarılır. Makineden temiz su basılırken bir taraftan da peteklerin içerisinde ki kirli su atılmaktadır. İkinci aşamada ise peteklerin içerisine kimyasal ilaç makine ile gönderilir ve içerisinde kireç, tortular çözünerek etkili bir petek temizleme hizmeti sağlanır.

Petek temizleme fiyatları olarak hesaplı ve hizmet olarak da %100 memnun kalacağınız petek temizliği ve kombi bakım, onarımı sağlamaktayız. Petek tesisat temizliği olarak balçıklaşmış ve kireçlenmiş petekler temizlendikten sonra peteklerin reglaj ayarı da ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Başarılı ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız 0553 804 40 65’den bize haftanın 7 günü saat fark etmeksizin ulaşabilirsiniz.