Cumhuriyet Mahallesi Petek Temizliği

Cumhuriyet mahallesi petek temizliği tesisatın içerisinde tıkanmalara neden olan kireç ve tortu gibi maddeleri petek temizleme hizmeti ile yok etmektedir. Üsküdar petek temizleme olarak kombi kullanıcılarına randevu ile servis desteği sağlayarak aynı gün içerisinde ücretsiz servis hizmetini sağlamaktadır. Isınma sorunlarına uzun vadede çözüm sunan ekibimiz profesyonel şekilde hizmet vermektedir.

0553 804 40 65

Petekler içerisinde ısınmayı sağlayan şebeke suyu içerisinde kireç ve tortular bulunmaktadır. Bu sebeple de peteklerin alt kısımlarına yer çekimi nedeni ile inmektedir. Burada tıkanmalara neden olan ve sıcak su geçişini engelleyen tortu ve çamur birikintisinin temizlenmesi şarttır. Yoksa hem petekler ısınmaz hem de ısı enerjisi olan doğalgaz her ay artarak faturalarınıza yansır. Faturalar kabarırken ısınma da gerçekleşmez.

İstanbul petek temizleme tüm tesisat sorunlarına çözümler sunarak peteklerin içerisinde ki tüm kiri temizler. Kombi bakımı ve arızaları parçaların onarımını, değişimini sağlayan ekibimiz tam anlamıyla donanımlıdır. Ekipman olarak her türlü malzemeye sahip olan ekibimiz makine ile petekleri temizler. Ayrıca kimyasal ilaç ile de peteklerin içerisinde ki tortular bir bir yerinden sökülür.

Üsküdar Cumhuriyet petek temizliği ısınma da verimi artırır ve doğalgazdan %30 tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. Petek temizleme sırasında siz kesinlikle bir zahmete girmezsiniz. Ekibimiz direk banyoda ki havlupanı sökerek makineyi buraya bağlar ve tuvalete de pis suyu atmak için hortumu kullanır. Bu sayede hiçbir yer kirlenmez.

Uygun petek temizleme fiyatlarından yararlanmak ve kış aylarını konforlu bir şekilde geçirerek ayrıca da az yakıt tüketimi sağlamak istiyorsanız 0553 804 40 65’i arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.