Dudullu Petek Temizliği

Dudullu petek temizliği ile peteklerinizin içerisinde ki korozyon petek temizleme ekipmanlarımız ve özel kimyasal ilaç ile sağlanmaktadır. Peteklerin temizliğini sağlayan ekibimiz Ümraniye semtinde bulunan Dudullu’da da faaliyetlerine devam etmektedir. Ümraniye’de oturan kombi kullanıcıları her sene petek temizliği konusunda uzman ekibimizden garantili yardımları alabilir.

0553 804 40 65

Peteklerin temizliğini ve bakımını sağlayan firmamız peteklerin içerisinde biriken korozyon ve tortuları derinlemesine temizlemektedir. Peteklerin arıza göstermemesi için her sene 1 kereye mahsus olarak bu petek bakım işlemini yaptırırsanız ileri de daha büyük sorunlar ile karşı karşıya kalmazsınız. Peteklerin tıkanıklıklarını açmaya yarayan kimyasal madde petek yıkama makinesinin içerisine konularak direk peteklere gönderilir. İçerisinde ki kireç ve tortuları söken bu kimyasal ilaç daha sonra tekrar yıkama ile peteklerin içerisinden pislik ile beraber atılır.

Dudullu petek temizleme ile Dudullu bölgesinde ki tüm mahallelere hizmetlerimiz gün içerisinde sağlanmaktadır. Peteklerin altları soğuk mu? Yoksa petekleriniz istediğiniz gibi ısınmıyor mu? Peteklerde ısı kayıpları mı mevcut? Tüm bu sorunların kaynağını saptayan ekibimiz kombi cihazından kaynaklı arızaları da onarmaktadır. Kombi bakımı isteyen müşterilerimizi de ekibimiz yardımcı olacaktır. Kimyasal ile yıkanan petekler yaşanan tüm sorunları ortadan kaldırmaktadır. Peteklerin hava almasını önler ve peteklerde ki soğumalara çare olur.

Tüm odalarda ki peteklerin yıkanması ile artık peteklerinizin hepsi istediğiniz sıcaklıkta olabilecek. İstanbul petek temizliği sayesinde petekleriniz uzman ellerin bakımı ile ilk gün ki performansına kavuşacak.

Petek temizleme fiyatları konusunda da sadece petek başına 20 TL olarak hizmetlerimizi sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti için İstanbul içinde haftanın 7 günü tatil, yağmur ve kar demeden sizlere ulaşmaktayız. Günün 24 saatinde 0553 804 40 65 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.