Dumlupınar Mahallesi Petek Temizliği

Dumlupınar mahallesi petek temizliği ısıtma sistemlerinde arıza risklerini en aza indirmek ve kış aylarında verimli bir çalışabilmesi için petek temizleme hizmetini kombi kullanıcılarına sunmaktadır. Petek temizliği sayesinde peteklerde ki bakım işlemleri tamamlanır ve herhangi bir tıkanıklık, pislik, kireç komple tesisat içerisinden atılmaktadır. Bahsettiğimiz problemler yeni kurulmuş tesisatlarda olmayabilir fakat daha önceden önlem almak için petek temizleme işlemi muhakkak her yıl yapılmalıdır.

0553 804 40 65

Petek temizliği işlemi bir arıza giderme işlemi değildir! Petek temizleme yapılarak arızaların oluşmaması için önceden önlem almaktır. Fakat peteklerde ısınma sorunları ile karşılaşan kullanıcılar petek yıkama işlemi ile bu sorundan tamamen kurtulabilir.

Petek temizliği neden yapılmalıdır?

Öncelikle tesisatın doğru bir şekilde çalışması için gerekmektedir. Petek bakımı ile peteklerin ömrü uzamaktadır. Petek temizleme işlemi sayesinde kışın konforlu bir şekilde ısınma sağlanır. Peteklerin içerisinde şebeke suyu kullanımından dolayı kireç, balçık ve çamurlaşma görülür. Tüm bu yabancı maddelerin peteklerden atılması için bu işlemin yapılması zorunludur.

Genel bir ihtiyaç olan petek temizleme işlemi sayesinde doğalgazdan %30 tasarruf sağlanmaktadır. Kombi bakımı gibi aynı şekilde peteklerin bakımı da yıllık olarak yapılması gerekmektedir. Ayrıca deneyimli ekibimiz kombi bakım ve onarım işlemlerini de yapmaktadır. Özellikle daha önceden merkezi sistem kömür ile ısınan binalar daha sonra doğalgaz sistemine geçtiğinde içerisinde biriken pislik temizlenmelidir. Tüm bu işlemler Kadıköy petek temizleme ekibi tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır. Peteklerin içerisinde ki bu kalıntılar özel petek temizleme makinesi ve kimyasal ile sadece banyoda ki havlupan sökülerek gerçekleştirilir.

Kesinlikle etraf kirlenmez ve kullanıcılara temizlik gibi sorunlara neden olmaz. Dumlupınar petek temizliği sizler için haftanın 7 günü 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmetlerine devam etmektedir. Kış aylarında ısınmayan petekleri daha yüksek derecelere getirerek ısıtmaya çalışmak hem yakıt giderinin artmasına hem de gerekli ısının eve eşit bir şekilde dağılmamasına neden olmaktadır. Tüm bu sorunlardan kurtulmak için hemen Petek temizleme hizmetimize 0553 804 40 65‘den ulaşabilirsiniz.