Eğitim Mahallesi Petek Temizliği

Eğitim mahallesi petek temizliği kombi cihazının ve peteklerin ömrünü uzatmak ve ısınma kalitesini artırmak için petek temizleme işlemlerini profesyonel ekibi ile sağlamaktadır. Ev ve iş yerlerinde özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan kombi cihazları kış aylarında bazı sorunlar ile karşılaşmaktadır. Özellikle yaz aylarında peteklerin içerisinde ki kireç ve tortular dibe çökerek buralarda tıkanmalara neden olmaktadır. Bu tıkanmalar ile de hem kombi cihazı zarar görmekte hem daha fazla enerji harcanmakta hem de ısınma performansı düşmektedir.

0553 804 40 65

Kadıköy Eğitim mahallesi petek temizliği hizmetlerimiz ile bu bölgede ikamet eden kullanıcılara ulaşarak petek bakım işlemlerini kaliteli ve profesyonel makinesi ile sağlamaktadır. Peteklerin içerisinde ki kirli su makine ve kimyasal ile temizlenmektedir. İçerisinde tortu şeklinde biriken kireçler peteklerin üst kısımları ısınırken alt kısımların soğuk kalmasına neden olmaktadır. Eski tip petek temizleme sırasında tek tek petekler sökülürken etraf kirlenmekte ve uzun saatler almaktaydı. Fakat yeni teknoloji sayesinde sadece banyoda ki petek sökülerek petek temizliği kesinlikle etraf kirlenmeden kısa sürede sağlanır. Özel kimyasal ilaç ile de peteklerin içerisinde ki kirler derinlemesine temizlenir.

Kadıköy Eğitim petek temizliği hem kaliteli ekibi hem de son teknoloji ekipmanları ile evinize ya da iş yerinize gelerek peteklerin temizliğini sağlamaktadır. Kombi bakımı da yapan ekibimiz rutin bakımlarını her yıl düzenli bir şekilde yaptırmanızı önermektedir. Bu sayede doğalgazdan %30 tasarruf sağlayabilir ve ısınma konforu da %100 artmış olur.

Kadıköy petek temizleme ekibi haftanın 7 günü boyunca ve 24 saat süresince yerinde hizmet sağlamaktadır. Kombi onarım işlemlerini yapan ekibimiz değişen parçalar için ise 1 yıl garanti sağlamaktadır. Eğer sizinde peteklerinizde ısınma problemleri varsa o zaman petek temizleme zamanı geldi demektir. Bize ulaşmak için 0553 804 40 65‘den arayabilirsiniz.