Eğitim Petek Temizliği

Eğitim petek temizliği Kadıköy’ün en güzel mahallelerinden birisi olan Eğitim mahallesinde ki kombi kullanıcılarına petek temizleme hizmeti sunmaktadır. Kombi derecesini yükseltmeden ısı konforunda yüksek performans sağlayıp hem de doğalgazdan %30 tasarruf sağlamak istiyorsanız kesinlikle petek temizliği hizmetini almalısınız. Peteklerin içi temizlendiği takdirde ısıda artış bizzat hissedilmektedir. Ev ve iş yerlerine sağladığımız petek temizleme hizmeti peteklerin içerisinde biriken ve tıkanıklığa neden olan kireç ve tortuları temizlemektedir. Makine ve kimyasal ile yapılan petek temizliği tıkanıklıkları açar, peteklerin ömrünü uzatır, ısınma konforunu artırır, enerjiden tasarruf sağlanır.

0553 804 40 65

Kadıköy Eğitim petek temizliği özel makine ile ev ya da iş yerinize gelerek sadece banyoda ki havlupanın sökülmesi ile işlemi gerçekleştirir. Kesinlikle etraf kirlenmez! Petek bakımı için bütün petekler tek bir noktadan basınçlı su ve kimyasal ilaç ile temizlenmektedir. Kimyasal ilacın kesinlikle sağlığa zararı yoktur zaten makine ile komple kimyasal kirleri söktükten sonra temizlenir. Ekibimiz sadece petek temizliği konusunda değil aynı zamanda da kombi bakımı içinde profesyonel hizmet sağlamaktadır. Tüm kombi markalarının bakım ve onarımları kaliteli ekiplerimiz ile sağlanır.

Eğitim mahallesi petek temizliği bu bölgede ikamet eden kullanıcıları aynı gün içerisinde hizmet sağlamaktadır. Bu konuda müşterileri kesinlikle mağdur etmeyen firmamız petek temizleme konusunda aynı gün evinize ya da ofisinize gelmektedir. İstanbul petek temizleme konusunda üstün hizmet sağlayan çalışanlarımız ve indirimli fiyatlarımız ile sayısız müşteriye ulaşmaktadır. Bize hemen ulaşmak istiyorsanız petek temizliği ve kombi bakım, onarım için 0553 804 40 65‘i arayın.