Elmalıkent Mahallesi Petek Temizliği

Elmalıkent mahallesi petek temizliği hizmeti ile bu bölgedeki tüm kombi kullanıcılarına haftanın 7 günü ulaşarak petek temizleme hizmetini profesyonel şekilde sağlamaktadır. Özellikle kış aylarında kombinin sağladığı enerjiyi ısıya dönüştürebilmek için peteklerin önemi büyüktür. Verimli bir ısınma sağlandığında ise eviniz ya da ofisiniz dilediğiniz gibi ısınarak tüm kış boyunca rahat bir şekilde konfor sağlanabilir. Fakat petek temizliği hizmeti yaptırılmayan tesisatlarda zamanla kireçlenme ve diğer yabancı maddelerde birikme olmakta ve bu sebeple de petekler yeteri kadar ısı vermemektedir.

0553 804 40 65

Ümraniye Elmalıkent petek temizleme sayesinde bu sorunlardan kurtulmanız ve artık her ay gelen yüksek faturalardan tasarruf sağlamanız mümkün. Peteklerin ömrünü uzatan ve kombinin zarar görmesini engelleyen petek temizleme hizmeti ile siz de kolaylıkla ısınabilirsiniz. Bu işlem bir tamir işlemi değildir sadece önceden önlem alınarak arızaların oluşmaması için petek bakımı hizmetidir. Kirlenmenin nedeni ise kullanılan şebeke suyunda ki tortulardan ve kireçten kaynaklanmaktadır.

Tüm sistemin performansını olumsuz bir şekilde etkileyen petek kirliliği ısı konusunda ortamı etkilemektedir. Peteklerde yaşanan arızalar arasında peteklerin üstü sıcak altı soğuk, peteklerde geç ısınma, son peteğin ısınmaması gibi sorunlar yer almaktadır. Nasıl ki diğer beyaz eşyalarda kireç önleyici kimyasallar kullanılıyor ise aynı şekilde peteklerin zarar görmemesi içinde petek temizleme gereklidir.

İstanbul petek temizleme olarak Ümraniye’nin tüm ilçelerinde ki kombi kullanıcılarına ulaşarak hem kombi bakım ve onarım hizmetini sağlamaktayız hem de peteklerinizin içini makine ve kimyasal ile temizleyerek peteklerin ömrünü uzatmaktayız. Konforlu ısınma isteyenler ve doğalgazdan %30 kar sağlamak isteyenler hemen bizi 0553 804 40 65’den arayarak petek temizleme hizmeti için randevu isteyebilir.