Erenköy Petek Temizliği

Erenköy petek temizliği kimyasal ilaç ve makine ile petek temizleme hizmetini ayağınıza kadar getirmektedir. Petekler içerisinde ki tortu ve kireçleri özel kimyasal ve temizleme hizmetimiz ile gidermekteyiz. Gün içerisinde servis hizmetimizi adresinize yönlendirerek petek temizliği hizmeti gerçekleştirilmektedir.

0553 804 40 65

Erenköy petek temizleme olarak peteklerinizin temizliğini profesyonel bir şekilde yaparak kaloriferlerinizin bakımını yapmaktayız. Peteklerde suyun iletilememesi, tıkanıklık, alt kısımlarında soğukluk gibi sorunlar peteklerde görüldüğünde hemen petek temizleme hizmetimizden faydalanarak verimli ısıyı alabilirsiniz. Zaman içerisinde oluşan tortular nedeni ile kanallarda tıkanmalar meydana gelmektedir. Bu tıkanmaların açılabilmesi için ise kesinlikle uzman ellerden destek alınmalıdır.

İstanbul petek temizleme olarak bulunduğunuz semte gelerek yaklaşık 1,5 saat içerisinde peteklerinizin temizliğini yapmaktayız. Senenin her ayında yaptıracağınız petek temizliği hizmetini özellikle kış ayları gelmeden yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Kış aylarının soğuk ve karlı günlerinde peteklerinizden verimli ısıyı almak ve kombi cihazınızın da zorlanmaması için bu işlem kesinlikle gerekmektedir.

Doğalgaz faturalarında %30 tasarruf sağlayan petek temizliği fiyatları konusunda da müşterilerimize ayrıcalık tanıyarak petek başı ücretlendirmesi yapılmaktadır. Fiyatları öğrenmek için kategorimizde ki petek temizleme fiyatları bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Odalarınızda ısıyı eşit bir şekilde dağıtmak için de ayrıca reglaj ayarı da firmamız tarafından yapılmaktadır.

Kesinlikle sorunlarınıza çözümler sunan ekibimizin titiz çalışmasından yararlanmanızı öneririz. Kombi bakımı içinde bizleri arayabilir ve uygun fiyatlı bakımlardan hemen yararlanabilirsiniz.

Kadıköy ilçesine bağlı olan Erenköy mahallesi petek temizleme hizmetimizden faydalanmak için haftanın 7 günü ve 24 saat süresince bize çağrı merkezi numaramız 0553 804 40 65’den ulaşabilirsiniz.